10KTF NFT Projesi Gucci İle İşbirliği Yapıyor

0

Yeni Tokyo 10KTF NFT Projesi, son NFT düşüşünde Gucci ile ortaklık kuruyor. NFT’ler 10KTF’den Wagmi-san tarafından yapıldı ve Gucci’nin yaratıcı yönetmeni Alessandro Michele tarafından tasarlandı. Açıklamaya göre, Mint Pass’in kullanımı 14 Mart 2022’de başlayacak. Bu darphane lisansı yalnızca yetkili listedeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve izin verilenler listesi doğrulaması şu anda kapalıdır.

wagmi san 10ktf
10KTF NFT projesi

Wagmi-san tarafından bildirildiği gibi, 10KTF Gucci Grail NFT’ye sahip olmak, sahipleri yaklaşan damlalar, yardımcı programlar ve diğer gizli hazineler için hazırlar. Bunun yerine Gucci, bu düşüşle sürpriz bir kombinasyonla tüm Super Gucci NFT sahiplerini kendine çekiyor.

10KTF NFT

10KTF, dünyaca ünlü zanaatkar Wagmi-san’ın özel 1 NFT’sinden birine sahiptir. Esas olarak farklı ebeveyn NFT’leri için aksesuarlar yapar. Ayrıca bu, müşterilerin belirli serilerden NFT’lere sahip olması gerektiği anlamına gelir. Desteklenen NFT’ler BAYC, Cool Cats, Pudgy Penguin ve daha fazlasıdır. 10KTF NFT’lerin benzersiz doğası göz önüne alındığında, bir Gucci ortaklığı neredeyse doğru görünüyor.

Wagmi-san, kullanıcıların ana NFT’lerden türetilen NFT’ler oluşturmasını sağlamak için bireysel bir ERC 721 tutarlı akıllı sözleşme kullanır. Bu akıllı sözleşme, mevcut ana NFT’nin böyle bir türev oluşturmasına izin verir. Ayrıca, sözleşme her ebeveyn NFT’si için yalnızca bir aksesuara izin verir.
Ek olarak, 10KTF, öncelikle gelişmiş NFT’lerde çalışan boşluklar oluşturur.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT koleksiyonlarından haberiniz olsun.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Atlanta Hawks Basketbol Takımı, ‘Harry The Hawk’ NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.