3LAU, NFT projesini duyurdu

0

NFT müzik pazarı Royal’in sahibi 3LAU, daha önceki bir Twitter gönderisinde Antonym projesine karar verdi. Ayrıca daha sonra 3LAU ve Antonym’in kurucusu @ammtonym detaylı olarak konuşmuşlardır.

Her ikisi de DM’ler aracılığıyla bağlandı ve 3LAU başarısız olduğunu kabul etti. Aslında, 3LAU ve @ammtonym, Ukraynalı bir yardım fonuna 100.000 dolar bağışlamaya kararlıydı.

Bu, ‘Phygital’s’ projesinin güvenilirliğini sorgulayan 3LAU ile başladı. Akıllıca bir pazarlama taktiği olarak adlandırdı ve “saçmalık” kelimesini kullandı. Ayrıca, kapalı bir Discord’u ve projenin fiziksel ve dijital teklifleri arasındaki gerçek bağlantıyı sorguladı.

İlginizi çekebilir: KPMG Canada, World Of Women NFT Satın Aldı

Daha fazla mesaj

Yine de sorma şekli çoğu Twitter kullanıcısını rahatsız etmişe benziyordu. Bundan sonra, 3LAU yaptıklarından pişmanlık duydu ve “Not hala itiraf ediyorum ki biraz daha iyisini yapabilirdim ve belki de aralarından seçim yapabileceğim daha iyi bir proje seçebilirdim.” Herkes ara sıra hata yapar ve hata yaptığınızda itiraf etmek her zaman iyidir.
Daha sonra @ammtonym ile yaptığı alışverişi anlatan, öğrendiklerini ve ne hakkında daha fazla açıklamak istediğini kapsayan bir makale yazdı.

Bu durumu çözmek için diyalog kullanımını görmek güzel. Bununla birlikte, Ukrayna Yardım Fonu’na her biri 100.000 dolarlık bağış, birçok yoksul insana yardım edecek.

Nihayetinde, son birkaç gün içinde, bir dizi NFT projesinin para topladığını ve Ukrayna’ya desteklerini gösterdiğini fark ettik. Çok sayıda insan bu zor dönemde geri dönmek için Ukraynalı NFT sanatçılarının listelerini yapıyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel haberlere ulaş. Son günlerde Ukrayna – Rusya arasındaki gerilim görülüyor ki tüm kripto piyasasını da etkilemiş durumda.

NFYYORUM.COM olarak bu savaşta tüm kalbimizle Ukrayna halkının yanındayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.