44 milyar dolarlık tekliften bu yana Twitter personeline ilk Elon Musk konuşması

0
NFT Haberleri

Elon Musk, Twitter CEO’su Parag Agrawal’ın personele gönderdiği bir e-postaya atıfta bulunarak Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Elon Musk’ın Nisan ayında 44 milyar dolarlık planını duyurmasından bu yana ilk kez Twitter Inc. çalışanlarıyla konuşacağını söyledi.

Toplantı Perşembe gününe ayarlandı ve kaynak Musk’ın Twitter personelinden gelen doğrudan soruları yanıtlayacağını söylüyor.

Haberi ilk bildiren Business Insider oldu. Twitter’ın geçen hafta, hissedarların Ağustos ayı başlarında satışa oy vereceğini açıklamasının ardından geldi.

Bir Twitter temsilcisi, Musk’ın bu hafta şirketin kapsamlı toplantısında olacağını söyledi.

Musk Twitter’ı ele geçirmeye çalıştığından beri, bazı Twitter çalışanları milyarderin öngörülemeyen davranışının sosyal medya platformunu daha az istikrarlı hale getirebileceğinden ve maliyesine zarar verebileceğinden korktuklarını söyledi.

Nisan ayında, Agrawal’ın kızgın çalışanları sakinleştirdiği görüldü. şirket çapında toplantı. Toplantıya çağrıldı çünkü çalışanlar, yönetimin Musk’ın neden olduğu toplu bir göçü nasıl idare etmeyi planladığını öğrenmek istedi.

Musk geçen hafta Twitter’a spam ve sahte hesaplar hakkında bilgi vermediği takdirde şirketi satın alma planından vazgeçeceğini söyledi.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.