5 En İyi NFT Coin

0

NFT’lerin değeri, piyasa sürüldüğünden beri her geçen gün çılgın bir artış gösteriyor. Bizde bugün sizlere en iyi NFT coin listesini sunmaya karar verdik. Bu liste, 2021 yılının özeti şeklinde hazırlanmıştır. En iyi NFT coin listesi oluşturulurken “Piyasa Kapitalizasyonu” baz alınmıştır.

5 En İyi NFT Coin Listesi

NFT coinlerin talepleri giderek artıyor. Peki en iyi NFT coinler hangileri? En çok satın alınıp-satılan NFT coin listesini sizler için derledik.

NFT hakkında detaylı bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz: NFT Nedir?

nft-coin-listesi
nft-coin-listesi

THETA Coin

THETA coin nedir? Kullanıcılar, merkezi olmayan bir video dağıtım ağı olan Theta’yı beslemektedir. Yenilikçi bir blok zinciri olan Theta, e-spor, müzik, TV/film, eğitim, kurumsal konferans, eşler arası akış ve daha fazlasını etkinleştirmek için dikey merkezi olmayan programların (DApp’ler) platformun üzerinde oluşturulmasına olanak tanıyan açık kaynaklı bir protokoldür. Theta’nın video akış hizmetleri, Theta Fuel (Tfuel) karşılığında yedek bant genişliğini ve bilgisayar kaynaklarını gönüllü olarak bağışlayan dağınık bir kullanıcı ağı tarafından desteklenmektedir. THETA coin, THETA platformunun yerel para birimidir.

Chiliz(CHZ) Coin

Chiliz coin nedir? Dünyanın ilk blok zincir tabanlı hayran etkileşimi ve ödül ağı Socios.com’dur. Chiliz coin, spor ve eğlence için önde gelen dijital para birimidir. Taraftarlar, markalı taraftar NFT’leri alıp satabilir, ayrıca kulüple ilgili anketlere ve anketlere katılabilir, etkileyebilir ve oy verebilir. Girişim, milyonlarca spor hayranına tokenleştirilmiş bir etki payı olarak çalışan bir taraftar simgesi vererek aktif ve pasif hayranlar arasındaki boşluğu kapatmak amacıyla 2018 yılında Malta’da kurulmuştur. CHZ coin ile taraftarlar, anketlere aktif olarak katılabilmektedir.

Decentraland (MANA) Coin

Decentraland coin nedir? Decentraland (MANA), kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan Ethereum blok zincirine dayalı bir sanal gerçeklik platformudur. Decentraland, 24 milyon dolarlık ilk madeni para teklifinin (ICO) bir sonucu olarak 2017 yılında kuruldu. 2019’da kapalı bir beta döneminden sonra Şubat 2020’de halka sunulan sanal ortam. Kullanıcılar o zamandan beri LAND parsellerinde etkileşimli oyunlar, yayılan 3D sahneler ve bir dizi başka etkileşimli etkinlik dahil olmak üzere çeşitli etkileşimli deneyimler oluşturdular. Kullanıcılar, bu sanal ortamda daha sonra gezinebilecekleri, geliştirebilecekleri ve para kazanabilecekleri araziler edinirler. Aynı zamanda Decentraland coin en fazla kullanılan Metaverse coinlerinden biridir.

Decentraland coin geleceği oldukça merak edilen bir konudur. Uzun vadeli yatırım coini denilince akla gelen ilk coin olabilir. Decentraland coin yorum bölümünü incelemeyi unutmayın. Decentraland coin yorumlarına göre uzun vadede artış beklenmektedir.

Decentraland-coin-gelecegi
Decentraland-coin-gelecegi
Daha fazla mesaj

Enjin Coin (ENJ)

Enjin coin nedir? Enjin Coin, birbirine bağlı ürünlerle blok zinciri tabanlı bir oyun ortamı sunan bir şirket olan Enjin’in bir projesidir. Enjin projesi, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturmasına, iletişim kurmasına ve sanal eşya mağazaları çalıştırmasına olanak tanıyan bir sosyal oyun platformu olan Enjin’in amiral gemisi ürünüdür.

enjin-coin-nedir
enjin-coin-nedir

Enjin, oyun üreticilerinin oyun içi varlıkları belirtmek için Ethereum blok zincirini kullanmalarına izin verir. Platformunda yayınlanan dijital varlıkları, bir ERC-20 jetonu olan Enjin Coin ile destekleyerek satın alınmasına, satılmasına ve gerçek dünya parasıyla takas edilmesine olanak tanır.

Enjin coin geleceği için fikir sahibi olmak isterseniz listelemiş olduğumuz Enjin coin yorum kısmı dikkatinizi çekebilir.

enjin-coin-geleceği
enjin-coin-geleceği

Tezos Nedir?

Tezos, akıllı sözleşmelere dayanması bakımından Ethereum’a benzeyen bir blok zinciri ağıdır. Ancak önemli bir fark var: Tezos, daha gelişmiş bir altyapı sağlamayı hedefliyor, bu da hard fork riski olmadan zaman içinde gelişebileceği ve gelişebileceği anlamına geliyor. Kuruluşlarından bu yana hem Bitcoin hem de Ethereum bu sorundan zarar gördü.

tezos-nedir
tezos-nedir

XTZ coine sahip kişiler, Tezos geliştiricileri tarafından önerilen protokol değişikliklerine oy verebilir. Tezos’un altında yatan teknoloji ilk olarak Eylül 2014’te yayınlanan bir teknik incelemede önerildi. Tezos ana ağı, bir dizi aksilikten dört yıl sonra piyasaya sürüldü.

Tezos coin geleceği hakkında yapılan Tezos coin fiyat tahminlerini de aşağıda bulabilirsiniz.

tezos-coin-gelecegi
tezos-coin-gelecegi

2022 yılı için yapılan Tezos coin yorumları ise aşağıdaki gibidir.

tezos-coin-fiyat-tahminleri
tezos-coin-fiyat-tahminleri

Yukarıda en popüler NFT coin listesinden bahsettik. Bu listeyi oluştururken en fazla işlem yapılma hacmini baz aldığımız unutulmamalıdır. Coinlerin geleceği ve güncel NFT coin yorumları için bizleri takipte kalın. Listelediğim tüm coinleri Binance üzerinden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.