5 En İyi NFT Pazar Yeri 2022

0

2022’deki en iyi NFT pazar yerlerinin incelemesine ve bir sonraki büyük NFT projesine göz atın. Listemizde 5 NFT pazar yeri bulunuyor.

NFT’lerin popülaritesi patladı ve her gün artan sayıda yeni damla piyasaya çıkıyor. Peki bir sonraki büyük NFT projesini bulmak için nereye gitmelisiniz?

Bu kılavuzda, 2022’deki en iyi 5 NFT pazar yerini inceleyeceğiz. Her platformdaki en büyük koleksiyonları vurgulayacağız ve size bugün en yeni NFT’leri nasıl satın alacağınızı göstereceğiz.

2022 İçin En İyi 5 NFT Pazar Yeri

Size 2022 için en iyi 5 NFT pazar yeri sitesini sunmak için düzinelerce NFT platformunu test ettik:

 • NFT Launch Pad – Lucky Block, Punk Dogs, Great Ape Society ve Daha Fazlasını Satın Alın
 • kripto.com – NFT Alım ve Satım için En Düşük Ücretler
 • Binance – Geniş Düşürme ve Yeniden Satış Yelpazesi
 • Nifty gateways – Büyük Damlalar için En İyi NFT Platformu
 • Opensea – En Büyük NFT Koleksiyonu
En İyi NFT Platformlarına Yakından Bakış

İncelemelerimiz, sahip olmak istediğiniz koleksiyonlar için en iyi NFT platformuna yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

1. NFT LaunchPad – Lucky Block, Punk Dogs, Great Ape Society ve Daha Fazlasını Satın Alın
En İyi Kripto Para Birimi
NFT LaunchPad

NFT LaunchPad içerik oluşturucular tarafından içerik oluşturucular için oluşturulmuş çevrimiçi bir NFT pazarıdır. Şubat 2022’de piyasaya sürüldü, mevcut en yeni pazar yerlerinden biridir. Ancak platformun Binance Akıllı Zincir ve Çokgen ile entegrasyonları sayesinde satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz çok sayıda NFT bulacaksınız.

Bu NFT pazar yeri artık Punk Dogs, Great Ape Society, Space Apes ve Lazy Goats Club gibi koleksiyonlara ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda, yılın şimdiye kadarki en sıcak indirimlerinden biri olan Lucky Block Platinum Rollers Club koleksiyonunun özel pazar yeridir.

NFT LaunchPad’in seçimi çok kapsamlıdır ve mevcut çok çeşitli NFT’lere göz atmak kolaydır. Herhangi bir sanat eseri veya koleksiyonu adına göre arayabilir veya beğendiğiniz bir şeye rastlayana kadar seçime göz atabilirsiniz. NFT LaunchPad ayrıca sanat, oyun, müzik, spor, koleksiyon ve daha fazlası için kategorilere sahiptir.

İçerik oluşturucular, yeni koleksiyonları hızla başlatmak için NFT LaunchPad’i de kullanabilir. Platform, MP4 dahil olmak üzere çeşitli biçimleri destekler. Aynı anda birden fazla NFT basabilir, telif yapınızı belirleyebilir ve sabit bir fiyattan mı yoksa açık artırmadan mı satacağınıza karar verebilirsiniz.

NFT LaunchPad, MetaMask cüzdanı ile uyumludur ve platform, Trust Wallet için bir entegrasyon başlatmak için çalışmaktadır. Varlıklar, çoğu büyük kripto borsasında kolayca bulunabilen sarılı BNB ile fiyatlandırılır.

Artıları:

 • BSC ve Polygon ile entegre olur
 • Lucky Block Platinum Rollers Club’ın özel evi
 • Yeni NFT koleksiyonlarını hızla yayınlayın ve başlatın
 • MetaMask cüzdanlarını destekler

Eksileri:

 • Ödemeler için yalnızca BNB desteklenir

NFT LaunchPad’i Şimdi Ziyaret Edin

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür.

2. Crypto.com – NFT Almak ve Satmak İçin En Düşük Ücretler
En İyi Kripto Para Birimi
Crypto

kripto.com dünyanın en hızlı büyüyen NFT pazarlarından biridir. Platform başlangıçta Crypto.com blok zincirinde yalnızca NFT’lerle başlatıldı, ancak son zamanlarda Ethereum blok zinciriyle entegre edildi. Böylece, bu platformda alıp satabileceğiniz NFT’lerin evreni çarpıcı bir şekilde genişledi.

Crypto.com’u benzersiz kılan şey, dijital sanat eserlerini kredi veya banka kartıyla satın alabileceğiniz tek NFT pazar yerlerinden biri olmasıdır. Crypto.com, bir NFT satın aldığınızda herhangi bir ücret talep etmez, bu da diğer pazar yerlerinin çoğuna kıyasla çok cömerttir. Yaratıcılar, eserleri satıldığında %1,99 ücret öderler.

Crypto.com ekosisteminin bir parçası olan bu pazar yerinin kullanımı çok kolaydır. Crypto.com yerleşik bir takas ve entegre bir cüzdan sunar ve hatta kriptoda ödeme almak için çözümler sunar. Bu nedenle, NFT’leri alıp satmak için parayı hareket ettirmek ve para birimlerini değiştirmek kolaydır. NFT’ler USD cinsindendir, bu da sanat eserleri arasında maliyetleri karşılaştırmayı kolaylaştırır.

Artıları:

 • Ethereum blok zinciri ile entegre
 • Kredi ve banka kartlarını kabul eder
 • NFT satın almak için ücret yok
 • USD cinsinden fiyatlar

Eksileri:

 • Koleksiyona göz atmak kolay değil

Crypto.com’u Şimdi Ziyaret Edin

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür.

3. Binance – Geniş Düşürme ve Yeniden Satış Yelpazesi
En İyi Kripto Para Birimi

Binance kısmen Binance kripto borsasına bağlı olduğu için dünyanın en büyük NFT pazarlarından biridir. Koleksiyon öğelerinden gelecek vadeden içerik oluşturucuların yeni indirimlerine kadar çok çeşitli varlıklar sunar. Binance, NFT’lerini trend koleksiyonlarına dönüştürerek ilginizi çekebilecek sanat eserlerini bulmanızı kolaylaştırıyor.

İçerik oluşturucular, Binance’de NFT’lerini hangi kripto para birimine dönüştüreceklerini seçebilirler, ancak platform, karşılaştırmaları kolaylaştırmak için bir USD tahmini verir. Ödeme için kripto takası yapmanız gerekiyorsa Binance borsasını kullanarak sorunsuz bir şekilde takas yapabilirsiniz. Platformun her satın alma işleminde %1 işlem ücreti aldığını unutmayın.

Artıları:

 • Çok çeşitli NFT’ler
 • Binance exchange ile entegre olur
 • Düşük %1 işlem ücreti
 • Rastgele gizemli kutular sunar

Eksileri:

 • Birkaç özel koleksiyon

Binance’i Şimdi Ziyaret Edin

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür.

4. Nifty Gateway – Büyük Düşüşler için En İyi NFT Platformu
En İyi Kripto Para Birimi

Nifty Gateway, büyük ve nadir düşüşler için bir numaralı NFT platformudur. Yeni koleksiyonlara sahip kendini kanıtlamış NFT tasarımcıları sanatlarını nereye götüreceklerine karar verirken, tekrar tekrar Nifty Gateway’i seçerler.

Bir kredi kartı kullanarak NFT satın almanıza olanak tanır, bu da onu NFT pazarına yeni başlayanlar için çok kolay hale getirir. Ayrıca, sınırlı bir süre için taban fiyattan basabileceğiniz NFT’ler olan açık sürümler de sunar. Bu basımlar, değerli sanat eserlerine para harcamadan el koymanın harika bir yoludur.

5. OpenSea – En Büyük NFT Koleksiyonu
En İyi Kripto Para Birimi
opensea

OpenSea’yı dahil etmeden en iyi 5 NFT pazar yerinin bir listesini oluşturamadık. OpenSea, dünyanın en büyük NFT pazarıdır ve birçok dijital alıcı için, satın almayı düşündüğünüz belirli bir NFT’niz olup olmadığına bakılacak ilk yerdir.

OpenSea’nin koleksiyonu çok geniştir, ancak platform etiketler, kategoriler ve öne çıkan koleksiyonlarla göz atmayı kolaylaştırır. Platform, hem Ethereum ve NFT satın alırken ve satarken gaz ücretlerinden kaçınmanıza yardımcı olan Poligon blok zincirleri. Fiat ile NFT’ler için ödeme yapamazsınız, ancak platform 150’den fazla farklı kriptoyu kabul eder.

Şu Anda Satın Alınacak En İyi NFT Nedir?

Eğer arıyorsanız şu anda satın almak için en iyi NFTadresinden Platinum Rollers Club koleksiyonuna göz atın. Lucky Block, dünya çapında faaliyet gösteren blockchain destekli bir piyango oluşturduktan sonra 1 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaşan en hızlı kripto para birimi oldu.

Lucky Block’un arkasındaki ekip, ilk NFT düşüşü için benzer bir başarı bekliyor. Platinum Rollers Club koleksiyonu, her biri düştükten sonra 1.500 dolara mal olan 10.000 sınırlı sayıda NFT’den oluşuyor.

En İyi Kripto Para Birimi
Lucky Block

Lucky Block NFT’nin benzersiz bir yönü, Platinum Rollers Club kartına sahip olan her bireyin ömür boyu günlük Lucky Block piyango çekilişine katılmasıdır. Her sahibin her gün 10.000$ kazanma şansı 10.000’de 1’dir. Ayrıca, koleksiyona dahil olan 25 Nadir NFT’yi alırsanız, çekilişi kazanırsanız 20.000 $ kazanmaya devam edersiniz.

Bu çizim sayesinde, Platinum Rollers Club koleksiyonunun ikincil piyasada mükemmel bir değere sahip olması muhtemel.

Lucky Block NFT’leri Satın Alın

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür.

NFT Nasıl Satın Alınır

Size nasıl yapılacağını göstereceğiz Lucky Block NFT satın al Platinum Rollers Club koleksiyonunun özel evi olan NFT LaunchPad’i kullanarak.

1. Adım: Bir MetaMask Cüzdanı Kurun

Bir MetaMask’iniz olmalı NFT cüzdan ile NFT LaunchPad’e bağlanın.

En İyi Kripto Para Birimi
metamask-kur
2. Adım: wBNB’yi edinin

NFT LaunchPad’deki tüm NFT’ler, sarılı BNB (wBNB) olarak adlandırılır. Herhangi bir büyük borsada BNB satın alabilir ve MetaMask cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

3. Adım: Cüzdanı Bağlayın

NFT LaunchPad’de ‘Cüzdanı Bağla’yı tıklayın ve ardından MetaMask cüzdanınızı bağlamak için talimatları izleyin.

En İyi Kripto Para Birimi
metamask
Adım 4: Lucky Block NFT satın alın

NFT LaunchPad’de Lucky Block NFT koleksiyonunu bulun ve ardından mevcut NFT’lerden birine tıklayın. Platinum Rollers Club NFT’nizi satın almak için Şimdi Satın Al’a tıklayın. NFT numaranızı ve Nadir sürüm NFT’lerden biri olup olmadığını hemen öğreneceksiniz.

En İyi Kripto Para Birimi
Lucky Block NFT
Çözüm

Artık NFT’leri nereden satın alacağınızı bildiğinize göre, başlama zamanı. 2022’nin en yeni NFT düşüşüne erişmek için NFT LaunchPad’e gidin: Lucky Block Platinum High Rollers Club.

NFT LaunchPad’i Şimdi Ziyaret Edin

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür.

5 en iyi NFT Pazar yerini NFTYORUM.COM ‘ da ele aldık.

En iyi NFT pazar yeri konusu ilginizi çektiyse : PayPal İle Dogecoin Nasıl Alınır 2022?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.