59 Latin marketinde Shiba Inus ve bitcoin ATM’leri olacak

0
NFT Haberleri

Üç güneybatı eyaletinde 59 lokasyona sahip olan ve ABD’deki en büyük İspanyol süpermarket zincirlerinden biri olan Cardenas Markets, DCM ve kripto ATM’leri üreten bir ABD şirketi olan Coin Cloud ile işbirliği yaptı.

Cardenus Markets kullanıcıları, Coin Cloud’dan kripto ATM’lerini ve DCM’yi kullanarak tüm ağ konumlarında nakit olarak kripto para alıp satabilecekler. En popülerler arasında yer alan DOGE, SHIB, BTC ve ETH gibi 40’tan fazla farklı kripto para birimi sunacaklar. Özellikle, en büyük Hispanik pazar ürün ağları California, Arizona ve Nevada gibi büyük eyaletlerdedir. Buluş ilk kez Las Vegas’ta denenecek.

İspanyol kripto hikayesi, kimsenin görmediği bir dönüş yapıyor.

İspanyolca konuşan insanların kripto para birimiyle nasıl etkileşime girdiği bağlamında, kripto ATM’lerini İspanyol süpermarketlerine yerleştirme fikri çok mantıklı. Haber bülteninde bahsedilen bir anket, ABD’deki Hispanik yetişkinlerin kripto para birimini diğer tüm yetişkin gruplardan daha fazla kullandığını ortaya koydu. Çalışma ayrıca Latinlerin kripto para birimini para biriktirmenin bir yolu olarak değil, bir şeyler için ödeme yapma yolu olarak kullanma olasılığının daha yüksek olduğunu buldu.

Bu, El Salvador gibi Latin Amerika ülkelerinde kripto para birimlerini yasal para olarak kullanma eğilimine uyuyor. Salvador hükümetinin kararını, halkının çoğunun ABD’deki aileden para aldığını söyleyerek açıkladığını ve bitcoin’in bu kullanım durumu için çok fazla ücret alan geleneksel bankalardan daha iyi olduğunu unutmayın. işleri halletmenin yolları

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.