AAX, Hong Kong NFT Pop-up Mağazasını Açtı

0

Hong Kong merkezli kripto borsası AAX, ‘The Early Days of Crypto – Apes’ başlıklı ilk takassız token (NFT) pop-up mağazasını duyurdu.

29 Nisan – 9 Mayıs tarihleri ​​arasında Shop 121, K11 Art Mall’da düzenlenecek olan pop-up mağazaya, borsanın yeni bölümü AAX Trends öncülük ediyor.

İlişkili: Gary Vee NFT’leri Ve Vee Friends Koleksiyonu

Maymunlar, Pikseller ve Tanrılardan oluşan üç bölge, 45 adet NFT sanat eseri sergileyecek.

Sergi, AAX tarafından dijital sanatçı FrankNitty3000 ile işbirliği içinde oluşturulan ‘The Crypto Gods’ı içerecek.

Ek olarak, Elite Apes Hong Kong’un özel koleksiyonundan 14 Maymun, Hong Kong’dan ilham alan diğer NFT sanatının yanı sıra sergilenecek.

AAX Marka Direktörü Yixiang Chen şunları söyledi: “Güçlü bir dijital ve NFT merkezi olarak ortaya çıkan Hong Kong’daki ilk NFT pop-up deneyimimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

“Çok daha geniş bir toplulukla bağlantı kurmamızı sağlayan pop-up mağaza, ziyaretçilere kriptonun ekonomik ve kültürel değişimle yakınlaşması konusunda yeni bakış açıları sunacak. Ayrıca, NFT’lerin finanstan tüketiciye ve lüks mallardan gayrimenkule kadar bir dizi endüstride sunması gereken avantaj ve faydaları vurgulayacaktır.”

AAX açılır mağazasında neler beklenir?

İki haftalık NFT deneyiminin öne çıkanları arasında, AAX Araştırma ve Strateji Başkanı Ben Caselin’in ev sahipliğinde bir panel tartışması yer alıyor.

Önde gelen endüstri oyuncularıyla bu görüşmede Caselin, NFT statükosunu, NFT’lerin sonuçlarını ve etkilerini tartışacak.

Ayrıca AAX, NFT katılımcıları ile kendi hikayelerini paylaşacakları iki ek panel tartışmasına ev sahipliği yapacak.

NFT pop-up mağazasında da mevcut olacak, Bored Apes’in NFT’lerinden ilham alan bir dizi sınırlı sayıda ürün olacak (BAYC#37 & BAYC#4079).

Yixiang Chen şöyle devam etti: “Bu deneyim, kripto benimsemede hızlanan değişimi kucakladığımız bir zamanda geliyor ve NFT ve blok zinciri teknolojisinden ortaya çıkabilecek fırsatlar hakkında fikir alışverişi için harika bir forum sağlıyor.”

AAX, Bitcoin’in benimsenmesini sağlamak için Satoshi Standardını (SATS) kullanan ilk kripto borsasıydı ve 100 farklı ülkede 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

AAX’in yeni dalı olan AAX Trends, kripto alanındaki en son gelişmelere ve yükselen trendlere odaklanıyor.

Bu olay, Hong Kong’da ve gerçek hayatta NFT’lerin ortaya çıkışını vurgulamaktadır.

NFT’ler giderek artan bir şekilde dijital dünyadan fiziksel dünyamıza geçiş yaparak merkezi olmayan toplulukları bir araya getiriyor.

En güncel NFT haberleri sadece NFTYORUM.COM’da.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.