Adidas, kişilik tabanlı metaverse avatarlarını 8 Nisan’da yayınlıyor

0

Adidas Originals, Ozworld koleksiyonu için daha önce tanıttığı fütürist anlayışını, markayla daha derinlemesine etkileşime izin veren yeni bir dijital deneyimle genişletiyor ve en son örneğinde, bir ürünü bir kerelik satın almaktan daha unutulmaz bir karşılaşma sağlıyor. metaverse’yi kucaklayan bir tüketici markası.

Tasarımcılar, ünlüler ve yenilikçilerle yaptığı işbirlikleri ile tanınan daha büyük spor giyim devi Adidas Originals, kendini daha da fazla ifade etme ve yaratıcı deneyleri teşvik etmek için Mart ayında Ozworld ayakkabı koleksiyonunu genişletti. Adidas, fütüristik ayakkabı koleksiyonunun, 1990’larınkilerle çağdaş stilleri birleştirmeyi ve geçmiş ile gelecek arasındaki boşluğu kapatmayı amaçladığını söylüyor. Mart ayında işletme, koleksiyonun ana temalarından ve bilimkurgu estetiğinden ilham alan bir “başka dünyaya ait kampanya” geliştirmek için dijital sanatçı Jon Emmony ile bir araya geldi.

Yeni deneyim, kullanıcının sanal görünümünü aktif olarak tasarlaması gibi daha geleneksel bir süreç yerine bir anket kullanarak avatarlar oluşturarak Ozworld ayakkabı koleksiyonunun kendini ifade etme ve stil deneme temalarına uyan yaratıcı bir yaklaşım benimsiyor. Kullanıcılar avatarlarını oluşturduktan sonra, onu canlandırmayı ve dijital olarak ayakkabı giymeyi veya satın almayı deneyebilir. Ek olarak, kullanıcılar avatarlarını diğer sosyal medya platformlarında kullanmak üzere bir çıkartma olarak indirebilir ve bu da ek ilgi yaratabilir.

Adidas Originals ve Ready Player Me, uygulamalar arası avatar platformu için ilk marka ortaklığına girdi. Adidas, Ozworld deneyimi aracılığıyla sanal bir kişilik oluşturan tüketicilerin bunu 1.800 meta veri deposu sitesinde kullanabileceğini bildiriyor. Bu çapraz uygulama özelliği, Adidas’ın meta veri deposunu oluşturan çeşitli platformlarda görünürlüğünü artırma potansiyeline sahiptir, aynı zamanda sürtünmeyi azaltır ve kullanıcıların her uygulama veya çevrimiçi etkinlik için benzersiz bir avatar oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırır.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer içeriklerimize göz atın: İngiltere Hükümeti NFT Serisi Yayınlayacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.