Sandbox 2 milyon kullanıcıyı aştı ve K-pop ile ortak oldu

0

Oyuncuların 1.000 SAND değerine kadar (mevcut fiyatlarla yaklaşık 3.000 $) bir Alpha Pass NFT kazanma şansı elde etmek için yapabilecekleri 200 görev vardır.

Sandbox’ın NFT yatırım devi için oyna-kazan sezonu iki alfa lansmanında kaydolan 2 milyondan fazla insan var.

Bu, NFT’lere ve SAND jetonlarına dayanan oyunu dört yıldan fazla bir süredir ilk kez gören oldu. Oyunun ilk sezonu bir alfa, Kasım 2021’in sonlarında piyasaya sürülecek ve şu anki bakış bundan sadece birkaç ay sonra geliyor.

NFT’nin “ikinci sezonu” Perşembe günü başladı ve kullanıcılar artık tanınmış bir sanatçı ve NFT savunucusu Snoop Dogg’un yardımıyla yapılan “Snoopverse”e bir göz atmak da dahil olmak üzere 35 farklı sanal dünyayı özgürce keşfedebilecekler.

Mevcut fiyatlarla Alpha Pass NFT, 1.000 SAND veya yaklaşık 3.000 $ oyun içi para birimi değerinde olabilir. 200 görevi tamamlarsanız, kazanma şansınız var.

Sandbox, projeyle aşamalı olarak ilerlemeyi planlıyor. Sandbox’ın 2022 zaman çizelgesine göre, önümüzdeki çeyrekte SAND, sanal arazi ve avatar sahiplerine oy hakkı veren merkezi olmayan özerk bir organizasyon kurulacak.

Warner Music, The Walking Dead, Snoop Dogg ve Deadmau5 gibi The Sandbox ile çalışan birçok büyük marka var. Bu, oyunun erken başarısında büyük bir faktör olabilir.

Fiyat: Kum son 24 saatte %5 düşüşle 3,05$’a düştü. İnsanlar ikinci sezon için heyecanlı oldukları için fiyatlar değişmiş gibi görünmüyor. Son 30 günde %24’ten fazla kaybetti ve üç ay önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %64 düştü.

Çılgın metaverse haberlerine ulaşmak için tek adres NFTYORUM.COM

Ayrıca ilginizi çekebilir: En Heyecanlı Metaverse Moda Haftası Için Decentraland Hazır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.