ANKR Coin Nedir? 2022-2030 ANKR Coin Geleceği

0

Kripto pazarının her geçen gün büyümesi beraberinde birçok alt coini de yanında getirdi. Bunlardan biri de ANKR coin. Peki son günlerde popülerlik kazanan ANKR coin nedir? AKNR coin projesi başarıya ulaşabilir mi? ANKAR coin yorumları, ANKR coin geleceği hakkında ne söylüyor?

ANKR Coin Nedir?

Ankr, Ethereum blok zincirinde dApp’ler oluşturabileceğiniz ya da barındırabileceğiniz, stake edebileceğiniz bir platformdur.

Ankr coin kullandığı dağıtık defter teknolojisi ve merkezi olmayan yapısı ile kullanıcılara, güvenli uygulamalar ve protokoller sağlama amacı ile geliştirilmiştir. Çıkış noktaları, merkezi otoriteyi ve aracı kuruluşları ortadan kaldırarak, sistem kullanıcılarına veri ve sahiplik hakkı vermek ve kullanıcıların kontrol mekanizmasını genişletmektir.

Ankr coin projesi, merkezi olmayan finans uygulamalarına erişim imkanı sunarak, Web3 teknolojisini benimsenmesini sağlamaktır. Ankr, bu hedefin bulut teknolojilerinden geçtiğini düşünmektedir.

Web3’ün gelişime katkıda bulunmak isteyen DLT projelerinden olan ANKR gibi bir çok proje mevcuttur. Fakat merkezi yönetimsiz projelerin başında, ANKR coin gelmektedir.

ankr-coin-nedir
ankr-coin-nedir

Ankr coini kullanmak için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Kendi düğümlerinizi çalıştırarak, uygulama geliştirme ve dağıtımında ya da kurumsal çözüm alanında kullanabilirsiniz. Düşük maliyetli bir çözüm sunar.

ERC-20 tabanlı olan ANKR coini Ethereum’u destekleyen herhangi bir cüzdanda saklayabilirsiniz.

ANKR Coin Geleceği

ANKR coin geleceği, uzun vadede pozitif yöndedir. ANKR, girdiği piyasada karşısında Amazon, Google gibi dev rakipler bulmuştur. Fakat ANKR’nin çevre dostu olması ve düşük maliyetli olması son zamanlarda yükselişe geçme eğilimine başlamasına sebep oldu.

Uzun vadede bir alt coin yatırımı düşünüyorsanız ANKR coin, kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir projeye sahip. ANKR coinin şuan ki değeri yaklaşık olarak 0.077 dolar seviyelerinde.

ANKR coin, 7 Eylül 2021 de yaşadığı büyük yıkımla 0.12$ seviyelerinden 0.08 dolar seviyelerine kadar geriledi. ANKR coinin bu yıl içerisinde bu yarayı sarması beklenmektedir. Patlama yılı ise beklentilere göre 2023’dür. 2023 de hızlı bir yükselişe geçmesi beklenmektedir. 2022’nin ilk çeyreğinde dalgalı bir grafik çizmesi beklendiği için kısa vadeli yatırımlar için uygun bir yapıya sahip değildir.

ANKR Coin Yorum

Daha fazla mesaj

ANKR coin geleceğinde bahsettiğimiz gibi ANKR coin yorum ve analizler, coinin çıkışa geçeceği zamanı 2022’nin sonları olduğunu düşünmektedir. 0.22$ dolar seviyesinden 0.08 dolar seviyesine gelen ANKR coin, şuan direnç göstermeye çalışıyor.

Bu yılın ortalarına kadar bu barem aralığında oynaması devam etmesi beklenen ANKR coin, 2025 yılında ise yaklaşık olarak 0.50 dolar seviyelerine gelmesi bekleniyor.

WalletInvestor’un ANKR coin fiyat tahmini yıl sonunda 0.2 dolar olarak görüyor fakat ben WalletInvestor kadar iyimser değilim. 2022’nin ANKR coin de ciddi bir artış yaşatacağını düşünmüyorum. Artış bandı %20 – %30 seviyelerinde olacaktır.

Aşağıdaki görselde yıllar içerisinde AKR coin de ki beklediğim değişimi görebilirsiniz.

ANKR-coin-yorum
ANKR-coin-yorum

ANKR Coin Sahibi Kim? – ANKR Coin Kurucusu Kim? – Ankr Coin Çıkış Hikayesi

Bir projenin başarılı olabilmesi için projeyi yöneten ekip oldukça önemlidir. Bu da akıllara ANKR coin sahibi kim? sorusunu yanında getirmektedir.

ANKR coin kurucusu, Chandler Song’dur. Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri mezunu olan Chandler Song, uzun yıllar boyunca Amazon’da görev almıştır.

ANKR coin ekibi toplamda 16 kişiden oluşmaktadır. Bu ekibin çoğu mühendislik kökenli olup, Ankr coin kurucusu Chandler Song gibi California Üniversitesi Berkeley’den mezun olmuştur.

Ekibin kurucu ortaklarından biri olan Ryan Fang ise İşletme ve Finans alanında oldukça deneyimli bir isimdir. Morgan Stanley gibi dev bir finans firmasında bankacı görevini üstlenmiştir.

Chandler Song, Bitcoin’i erken keşfeden isimlerden birisidir. Kurucu ortaklardan biri olan arkadaşı Ryan Fang’a 2014 yılında 22 Bitcoin aldırtmıştır. Almış oldukları bu Bitcoin’leri 3 yıl aradan sonra ANKR projesinin finansmanı için kullandılar.

Chandler’ın zaten bulut teknolojileri ile haşır neşir olması, ikilinin bu alanda bir inavasyon yapabileceği fikrini ortaya çıkardı. Merkezi olmayan bir bulut sistemi kurma kararı böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Projenin diğer kurucu ortaklarından biri de Stanley Wu’dur. Stanley Wu, 2007 yılında Amazon web servislerini ilk kullanan mühendislerden biridir. Amazon’da teknoloji liderliği yapmış bir isimdir. Bulut bilişimi hakkında oldukça yetkinliğe sahiptir.

ANKR coin ekibinin bir diğer önemli ismi ise Song Liu’dur. Song Liu, ANKR projesinin güvenliğinden sorumlu kişidir. Daha önce birçok kez Microsoft’un açıklarını bulmasıyla ün kazanmıştır. Beyaz yakalı hackerlardan biridir.

Buna da bakabilirsiniz: EOS coin nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.