Anthony Hopkins açılış rüyası NFT parçasını arıyor

0

Dünya sinemasının göklerindeki süper kütleli yıldızlar düzenli olarak yeni NFT ve web3 çabalarını öne çıkarıyor. Alanın derinliklerine dalmış en son süper yıldızlardan biri, Jim Carrey ilk NFT’si ile. Şimdi, eski okulun ikonik temsilcisi, tüm zamanların en iyi “Hannibal Okutmanı” olan çok sayıda meslektaşının ayak izlerini takip eden Anthony Hopkins, kendi değiştirilemez koleksiyonunu başlatmak için açılış rüyası NFT parçasını arıyor.

yakın tarihli bir bilgiye göre cıvıldamakOscar ödüllü aktör, Snoop Dogg, Jimmy Fallon ve Reese Witherspoon gibi NFT delisi olarak bilinen ünlülerden, başlangıç ​​için ideal koleksiyon parçasını bulmasına yardım etmelerini istiyor. Ve Hopkins tarafından etiketlenen kripto meraklılarından biri, yardım çağrısına zaten cevap verdi. Böylece, Bu Gece GösterisiJimmy Fallon, Hopkins’in talebine bir cıvıldamakokuma: “Düşünen fotoğrafınızı seviyorum. Dışarıda bir sürü harika sanatçı var ve genel olarak eğlenceli bir topluluk. Ama, büyük Aaron Neville’in bir zamanlar dediği gibi, “Pek bir şey bilmiyorum – ama seni sevdiğimi biliyorum.” Ve bilmeniz gereken tek şey bu olabilir. bana mesaj at

Diğer iki katılımcı, şu ana kadar Anthony Hopkins’in mesajına tepki vermedi. Oyuncu henüz hayalindeki art NFT’yi seçmemiş olsa da, bu onun ilk web3 denemesi değil. Anthony Hopkins, 2021’de Vuele aracılığıyla Zero Contact adlı bir NFT filmi yayınladı.

Ayrıca, mevcut Twitter profil adı AHopkins.eth, oyuncunun niyetinin en iyi kanıtıdır. Göre eter taramaAnthony Hopkins, ENS alan adını yaklaşık bir ay önce aldı.

Sinema gurusunun sonunda ne tür değiştirilemez sanat eseri seçeceği heyecan verici bir bulmaca. Bizi izlemeye devam edin ve güncellemeler için rüzgarı koklayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.