ApeAbu Genesis Squad NFT ile Röportaj

0

Henry – Operasyonlar başkanı, Blockchain Geliştiricisi ve ApeAbu Genesis Squad NFT’nin kurucusu bize katılıyor.

Chris: ApeAbu Genesis Squad NFT tamamen Alladin’in hikayesine dayanmaktadır. İşaretler, hepsini bu kadar farklı kılmak için nasıl yaratıldı ve yine de maymun Abu’ya bu kadar açık bir şekilde benziyor?

Henry: NFT sadece APE figüründen esinlenmiştir, ancak Aladdin’den gelen Abu, NFT maymunlarından daha yaşlıdır. Bütün fikir, Aladdin’i kahraman olarak Abu ile değiştirerek Metaverse macera oyununu inşa etmektir.

Chris: Aslında, ilk Bölümde 2323 jeton var. Nadir belirteçleri nasıl ayırt ettiniz? Nadirlik referans çizelgeniz var mı?

Henry: Evet, oyunda konuşlandırıldıklarında kıyafetler, duruş, yüz ifadeleri, arka plan ve elektrikli aletler ile ilgili olarak nadirlik büyük bir endişe kaynağı olmuştur.

Chris: Bununla birlikte, bir ApeAbu Genesis jetonunun fiyatı nedir? Nadir tokenler daha mı pahalı?

Henry: Hayır, jetonlar 3. bölümde ( oyun ) piyasaya sürülecek olan ikincil özelliklerdir, bunlar muhtemelen oyun içi öğeler, hazineler, topraklar ve cin lambası olacaktır.

Chris: Ayrıca, prenses avına dayalı bir Abuverse oyunu var. Oyunun hikayesi tam olarak nedir? Bu jetonlar oyunda nasıl etkileşime girecek?

Henry: Oyun tıpkı geleneksel Aladdin oyununun daha gelişmiş grafiklere dönüşmesi gibi, karakterin kendisi bir NFT ve giyilebilir. Karakter, hazineyi yağmalarken ve noktaları temizlerken Abuverse’yi keşfedecek. 15 Etaptan 7. Etap, süper güçlerle yardım için Genie’yi ( NFT) getiren bir Lamp NFT sunacak ve 10. etap, matı uçmak için getirecek. Sonunda ödüllerle dolu prensesi bulmak.

Chris: Aynı şekilde, ApeAbu jetonlarının ikinci bölümünün çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor! Bu NFT’ler nasıl görünecek? ApeAbu’nun serisine nasıl bir katkı sağlayacaklar?

Henry: Belirteç – $ABUZ temelde ağ para birimidir ve dikkatle tasarlanmış belirteçlerle oyun puanları olacaktır. Jetonlar, oyun içi öğeleri satın almak için ücret olarak kullanılacak ve sonunda borsada da listelenecek.


Chris: Bunun dışında, bir ApeAbu jetonu tutmanın diğer faydaları nelerdir? Sahipler jetonlarını başka nasıl kullanabilir?

Henry: ApeABu jetonu – $ABUZ sahibi avantajları

* Oyun içi öğeler ve araziler satın alın

* Arkadaşlarınıza NFT hediye edin

* Ağ ücretlerini ödeyin

* Popüler borsalarda işlem yapın

Chris: Kapatmadan önce, lütfen yol haritanızdan bazı önemli noktaları paylaşır mısınız? Bu yıl gerçekleştirmeyi umduğunuz önemli kilometre taşları nelerdir?

Henry: Net bir vizyonumuz var – Build the Abuverse – Metaverse oyunu. 3 ana dönüm noktasına bölünmüş

Bölüm 1: ApeAbu Karakterleri Topluluğu Oluşturun
Bölüm 2: $ABUZ ile jeton ekonomisi oluşturun
Bölüm 3: Abuverse oyununu başlatın

Ekibimiz, Oculus VR platformu için teknik çalışmaların kurulması doğrultusunda, oyun prototipinin tasarlanması ve geliştirilmesi üzerinde çalışmaktadır.

Ayrıca aramıza katılmayı unutmayın anlaşmazlık ve heyecan. Haber ve duyurulardan haberdar olmanın en iyi yoludur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.