ApeCoin DAO’nun İlk 24 saati

0

Bir Bored Ape Yacht Club NFT sahibiyseniz, tüm sahipler 17 Mart 2022 Çarşamba günü başlatılan yeni ApeCoin DAO’ya (APE) erişebildiği için kutlama yapmak için bir nedeniniz olabilir.

Merkezileşme Çağında ApeCoin

Belirteç 17’si Çarşamba günü piyasaya sürüldü ve Yuga Labs’deki millet onu yaratmadı; ApeCoin DAO yarattı. İnsanlar, BAYC ve Yuga Labs’ın ApeCoin Dao’nun ApeCoin (APE) yaratmasına izin verme çabalarını takdir ediyor çünkü bu, Web3’ün üzerine kurulduğu ademi merkeziyetçilik hareketini destekliyor.

Detaylı Ape Coin yazımızı inceleyin: Bored Ape Yacht Kulübü Ape Coin’i Piyasaya Sürdü

Token, ApeCoin DAO tarafından “geliştirilmiş” olmasına rağmen, BAYC Skull logosunu taşıyor. Yuga Labs, ApeCoin’i “tüm yeni ürünler ve hizmetler için birincil belirteç” olarak benimsemeyi planlıyor. Yuga Labs ve ortaklarının büyük planları var. Ape Coin görünüşe göre şirket bu parayı ekosistemi ile alakalı bir para birimi haline getirmeyi planlıyor.

ApeCoin DAO, üyelerin topluluk temelli yönetişime ve oylamaya katılmak için belirteci tutmasını gerektirir. Oluşturulan bir milyar ApeCoin var ve Yuga Labs %9,75’e sahip olacak. ApeCoin’lerin %6,25’i Jane Goodall Legacy Foundation’a bağışlanacak, ApeCoin’lerin %8’i Yuga Labs kurucuları arasında paylaşılacak. “Lansmana katkıda bulunanlar” olarak kabul edilen kişilere %14 daha verilecek ve kalan ApeCoin’lerin %47’si Ape Dao Hazinesinde saklanacak.

Bir Bored Ape veya Mutant Ape NFT sahibi olarak, ApeCoin arzındaki payınızı talep etme hakkına sahipsiniz. MAYC sahipleri NFT başına 2.000 Maymun talep etmeye hak kazanırken, BAYC sahipleri BAYC NFT başına 10.000 jeton talep edebilir.

Daha fazla mesaj

ApeCoin için 24 saatlik kargaşa

Çarşamba günü piyasaya sürülmesinden bu yana ApeCoin, herhangi bir NFT tokeninin en inanılmaz ilk 24 saatinden birine sahip oldu. 17 Mart 2022 Perşembe itibariyle, kripto paranın sahiplerine havadan bırakılmasının ardından tokenler inanılmaz oranlarda düşüyor.

İlk 24 saat içinde, her bir tokenin değeri 39.40 dolarda zirve yaptı. Ancak bu parçanın oluşturulduğu an itibariyle her birinin fiyatı sadece 8 dolara düştü. Şu anda dolaşımda 277,5 milyon jeton var ve CoinMarketCap’e göre ApeCoin’in piyasa değeri 2,03 milyar dolar, bu da onu 24 saat içinde en büyük 49. kripto para birimi yapıyor.

@apecoin paylaştı bu tweet Salı günü, kültür, oyun ve ticaret için bir simge olan ApeCoin ($APE) ile tanışın, web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendirmek için kullanılır.

Ape Coin geleceği

ApeCoin için ilk 24 saat muhteşemdi. Ancak, kripto para birimine olağan dışı bir şey olmadı. Günlük, kripto para birimleri dalgalanmalar yaşar ve kamu tarafından kontrol edilen bir proje olduğundan hepsi arz ve talep nedeniyle hareketlere tabidir.

Satış baskıları çok fazla olduğunda, sahipleri acı çekmeye eğilimlidir. ApeCoin projesi için hala umut var. Diğer birçok şeyde olduğu gibi, ancak proje ilerledikçe izleyebiliyoruz.

NFTYORUM.COM ile en güncel değerlendirmeler sizlerle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.