ApeCoin’in ApeFest’ten önceki yüzde 45’lik düşüşünü geri kazanıp kazanamayacağını deşifre etmek

0

Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) yerel tokeni olan ApeCoin artık sadece bir rüya çünkü oy kullanmaktan başka bir şey için kullanılamıyor.

Yine de, şirketin kuruluşundan bu yana dört aydan kısa bir süre içinde, yatırımcılarının %98’inden fazlası para kaybetti.

Eski haline dönmek mi?

APE, 8 dolardan işlem görmeye başladı ve hızla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27 dolara yükseldi. O zamandan beri, APE şimdi 3.5 $ değerinde olduğu için yatırımcılar için aşağılayıcı ve acı verici bir yolculuk oldu. Geçen haftaki yüzde 45.43’lük düşüş, en son düşüş oldu.

APE yatırımcılarının %98,22’si bu nedenle para kaybetti. Şu anda 73.000’den fazla yatırımcı olmasına rağmen, yaklaşık 750 milyon dolarlık APE’ye sahipler.

Bu, yatırımcıların piyasa iyileşene kadar varlıklarını elinde tutmanın en iyisi olduğunu düşündükleri için zincir üzerinde işlem gören APE miktarında keskin bir düşüşe yol açtı.

Bir aydan kısa bir sürede, ortalama işlem miktarı 20 milyon dolara düştü.

Şimdi, BAYC, altcoinin sosyal popülaritesinin, ilk piyasaya sürüldüğü zamanki gibi fiyatını artıracağına bahse giriyor.

Maymun tekrar sıçramaya başlayacak mı?

Ekim 2021’de başlayan ve 20 Haziran’da yeniden başlayacak olan ikinci Apefest, fiyatların değişmesi için büyük bir neden olabilir.

Bu aynı zamanda, yalnızca son 18 günde 1,2 milyon dolarlık satış getiren en büyük NFT koleksiyonunun artan değeri ve talebinden de kaynaklanabilir.

Ayrıca, BAYC NFT’leri yapan şirket olan Yuga Labs’ın da sahibi olduğu ikinci en büyük rakibi olan Otherdeed NFTs, sadece 461 bin dolar kazandı.

Toplam satılan BAYC miktarı çok düşmüş olsa da durum hala böyle. Daha az talep var gibi görünse de geçen ay BAYC’nin değeri arttığı için sadece 718 NFT satıldı.

Nisan ayında, bir BAYC’nin ortalama fiyatı 145.5 bin dolara yükseldi. Geçen ay 124 bin dolara düştü. Bu nedenle, satışlar daha düşük olmasına rağmen, satışların çok yüksek olduğu zamanlara göre daha fazla satıldı.

Sadece son iki ayda BAYC 173 milyon dolarlık satış yaptı ve bu da NFT koleksiyonunun hala çok değerli bir varlık olduğunu gösteriyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.