Apple Pay ve Kredi Kartları ile OpenSea’de Ticaret Yapın

0

OpenSea, kredi kartları ve Apple ödeme dahil olmak üzere geleneksel ödeme yöntemleriyle ödemeyi destekleyecek şekilde ayarlanmıştır; bunun NFT alanını nasıl etkileyeceği aşağıda açıklanmıştır.

NFT’ler ve Kripto Para Birimleri

NFT’lerin başlangıcından bu yana, teknolojiyi en çok benimseyen insan sınıfı, gençleri ve teknolojiden anlayan profesyonelleri içerir.

Bazılarımız için NFT ve Web3 ekosisteminin inceliklerini anlamak ABC kadar basittir, ancak çoğumuz için durum böyle değildir.

Şu andan itibaren, NFT eylemine katılmak istiyorsanız, yatırım yapmak istediğiniz NFT’leri bulmanız ve ardından ticareti kolaylaştırmak için gerekli kripto para birimlerini almanız gerekecek.

Bir NFT işlemini kolaylaştırmak için kripto para birimi edinme süreci, önemli sayıda insanın NFT alanına girmemesini sağlayan şeydir.

Kripto para birimi sürecinden rahatsız oldukları veya bunu anlamakta zorlandıkları için bu alanda aktif olmayan potansiyel NFT tüccarları ve sahiplerinin bir pazarı var.

Ek olarak, NFT alanının tanık olduğu gibi, alanı desteklemek ve NFT ekosisteminde yatırımların olumlu bir geri bildirim döngüsü oluşturmak için yeni bir pazara girmek bir “yavaşlama” gerekli olabilir.

İyi haber şu ki, dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea, kullanıcıların kripto paralara sahip olmadan NFT’lere yatırım yapmasını mümkün kılacak bir özelliğin son aşamalarında.

OpenSea’de Fiat İşlemleri

OpenSea kullanıcısıysanız veya kullanmayı düşünüyorsanız, platformun birçok insanın dileklerini gerçekleştirmenin eşiğinde olduğunu öğrenmek sizi heyecanlandırabilir.

MoonPay kripto ile ilgili ödeme altyapısı oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir Fintech paydaşıdır ve bu şirket geçmişte Bored Ape NFT satın alımlarını kolaylaştırmak için bir avuç ünlü ile ortaklık kurmuştur.

1 Nisan’da MoonPay, platformda ödemelerin kredi kartları, banka kartları veya Apple Pay ile yapılmasını mümkün kılacak bir çözüm oluşturmak için OpenSea ile ortaklık yapacaklarını duyurdu.

MoonPay ve OpenSea arasındaki ortaklık, MoonPay’in resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan bir tweet ile duyuruldu.

NFT Çağında FIAT İşlemleri

İronik olarak, yeni bir varlık ve deneyim sınıfının büyümesini kolaylaştırmak için dünyanın FIAT para birimlerini benimseyerek bir adım geri atması gerekebilir.

Web3 alanı katılmakla ilgilenen maksimum sayıda kişiye izin verilmezse veya fırsat verilmezse, asla tam potansiyeline ulaşamaz.

Birden fazla şekilde, “geleneksel işlem” yoluyla NFT ticareti yapmak ileriye doğru bir adımdır ve geliştirme olmadan erişilemeyecek bir pazar açma yeteneğine sahiptir. OpenSea ve MoonPay’in ortaklığı, çağlar boyunca endüstriyi değiştiren bir işbirliği olma yolunda ilerliyor.

NFTYORUM.COM’ un diğer içeriklerine bakmayı unutmayın: 2022’De Yeni Başlayanlar İçin En İyi 10 Kullanımı Kolay Kripto Para Birimi Uygulaması

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.