Arabian Camels Çığır Açan Hollywood Filmi NFT Drop’a Hazır

0

CrossTower kripto borsası ile işbirliği içinde, ‘Arabian Camels’, NFT’lerle 50 milyon dolarlık bir Hollywood destanını finanse edecek ve sahiplerine dünyanın ilk filminde filmin sahipliğini verecek…

NFT topluluğu’Arap Develeri‘ Hollywood film finansmanının mevcut düzenini bozabilecek tarihi bir NFT düşüşü yapmak üzereler.

‘Antara’, NFT sahiplerine filmin fikri mülkiyet haklarının ve gelirinin bir kısmının mülkiyetini veren ilk merkezi olmayan uzun metrajlı film olacak.

Benzersiz bir Arabian Camels NFT’ye sahip olmak sizi filmde bir paydaş yapacak ve bir film yapımcısı olarak sizi güçlendirecektir.

CrossTower’da gerçekleşen düşüş için beyaz liste kaydı, 15-22 Mart’ta, 23-24 Mart’ta darphane ile başlıyor.

Kapil Rathi, Kurucu Ortağı ve CEO’su CrossTower “NFT endüstrisi topluluk, ifade ve yeni keşfedilen sanatsal kimlik tarafından yönlendiriliyor. Arabian Camels, tüm film endüstrisini ‘riskten arındıracak’ ve dönüştürecek devrim niteliğinde bir model sunmak için harekete geçtiğinden, Antara’nın NFT’si endüstri potansiyelinin kusursuz bir örneğidir.”

“CrossTower kullanıcılarına hem sanat koleksiyoncusu hem de gelir üreticisi olma fırsatı veren bu transmedya evrimi dalgasında film, NFT’ler, DeFi, oyun ve Metaverse’i birleştiriyorlar.”

İlk indirim tükendiğinde, gerçek bir Lamborghini, üç Rolex saat ve 250 gr 24K altından oluşan şaşırtıcı bir çekiliş olacak.

İlginizi çekebilir: Cath Simard, Super Rare’de En Çok Kazanan 18. Kadın NFT Sanatçısı Oldu

NFT sahipleri, filmin yapımına bizzat katılma fırsatına sahip olacaklar.

Film galasına giden yolda, ‘vEmpire DDAO’ ile ortaklaşa bir oyna-kazan, blockchain oyunu piyasaya sürülecek ve NFT sahiplerinin NFT’lerini oyunculara kiralamasına izin verecek.

Yol haritası açık – Arap Develeri, eğlence endüstrisinde NFT’ler ve blok zincir teknolojisi aracılığıyla devrim yapmak için buradalar.

Antara yapımcısı Alexander Amartei şunları söyledi: “Bu projenin gerçek dünyaya uygunluğu, onu diğer NFT koleksiyonlarından farklı kılıyor.”

“Dünyanın dört bir yanındaki sanat galerileri, seçilen galerilerde ‘Antara Filmi NFT’nin çerçeveli baskılarını almakla ilgilendiklerini ifade ettiler. Arabian Camels, çerçeveli baskılarıyla sanatı Hollywood IP Rights ile birleştiren ilk şirket olacak ve sahiplerine hem sanat koleksiyoncusu hem de gelir üreticisi olma fırsatı verecek.”

Antara’nın hikayesi, ‘Arabistanlı Lawrence’, ‘Gladiator’ ve ‘300’ gibi tüm zamanların klasikleri arasında yer aldı.

Film, 6. yüzyılda ün kazanan efsanevi bir savaşçı ve şair olan eski Arabistanlı kahraman bir siyah köle olan Antara İbn Shaddad’ı canlandırıyor.

Antara, Arap Camels NFT ekibi için tarih yazma yolculuğunun sonunu getiren, tam anlamıyla olağanüstü bir yapım olmayı vaat eden ünlü Hintli yönetmen Tarsem Singh tarafından yönetilecek.

Hollywood film endüstrisine sızan bu etkileyici DeFi hikayesinde neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

En güncel NFT gelişmeleri için tek adres NFTYORUM.COM

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.