Arsenal Futbol Kulübü NFT alanına girmeye hazır

0

Arsenal, İngiltere’deki ve buna bağlı olarak dünyadaki en başarılı ve tanınan futbol markalarından biridir; Web3 ile ilgilenenler için kulüpte neler var.

İlişkili: Ünlü Dövme Sanatçısı Jesse Smith, NFT Alanına Giriyor

21. Yüzyılda Arsenal

Arsenal, İngiltere’deki en büyük eski takımlardan biridir ve kulüp, küme düşme yaşamamış tek üst düzey İngiliz takımı olma unvanına sahiptir. Avrupa sporlarında küme düşme, bir ligdeki en kötü takımların alt liglere gönderilmesi, alt ligdeki en iyi takımların ise daha iyi ve daha tanınır liglere terfi etmesidir.

Arsenal, son birkaç on yılda bu inancı yaşamayan tek İngiliz takımı. Yeni Yüzyıl Arsenal için şaşırtıcı bir şekilde başladı; Avrupa’nın en iyi takımlarından biriyle mücadele eden kulüp, bir sezonu hiç maç kaybetmeden geçerek Şampiyonlar Ligi’nde finale kaldı.

Ne yazık ki, 2010’lardan bu yana Arsenal, Premier Lig için rekabet etmek için mücadele etti ve bunun yerine daha düşük ödüllerle yetinecekti.

Arsenal, arzulanan çok şey bırakan heyecan verici bir üst takım, ancak takım Web3 alanında heyecan verici hamleler yapıyor; Saha performansı bir yana, Arsenal’in taraftarlar için ne hazırladığı heyecan verici ve dikkate değer.

Daha fazla mesaj

Arsenal kısa süre önce ortak oldu kazan-kazan girişimi Unagi ile; Uzun vadeli ortaklık, kullanıcılara ve hayranlara Blockchain teknolojisiyle desteklenen yeni deneyimler sunmayı vaat ediyor. Arsenal ve İngiltere Premier Ligi, NFT’leri ve Web3 sektörünü gelecekteki büyümenin anahtarı olarak yürekten kabul etti.

Arsenal x Unagi Nihai Şampiyonlar

Ultimate Champions, kullanıcıların gerçek dünyadaki oyuncularla en iyi ve en heyecan verici takımı kurmalarını sağlayan ücretsiz bir ligler arası fantezi futbol oyunudur. Takımınızı oluşturduğunuzda, fantezi takımınızdaki oyuncuların gerçek dünyadaki performanslarına göre ödüller alırsınız.

Arsenal’in Unagi ile ortaklığı, taraftarların ligler arası fantezi oyununa ücretsiz olarak erişmesini sağlayacak ve bir oyuncu NFT’sini tuttuğunuzda, platformdaki diğer kullanıcılarla takas edebilirsiniz.

Oyun, kullanıcıların kazanabilecekleri ve oyunda harcayabilecekleri oyun içi para birimini desteklediğinden, kazan-kazan iş modelini kullanır. Oyuncu NFT’leri, dijital dünyadaki koleksiyonluk futbol çıkartmalarına benzer.

Kuşkusuz, kullanıcılar dijital oyuncu kartlarına yatırım yapmaya gerek kalmadan oyunun tadını çıkarabilirler; Unagi tarafından sunulan $CHAMP jetonu, Ultimate Champions ekosisteminde kullanılan yardımcı program jetonudur. Ek olarak, oyun $MGC jetonunu destekler yönetici sözleşmelerini temsil eder ve birden fazla şekilde, oyuncular için ana ödül kaynağıdır.

Juliet Slot Arsenal’in Baş Ticari Sorumlusu ve takım ile Unagi arasındaki ortaklık hakkında şunları söylediler: “Unagi’nin Ultimate Champions’ı gelecek nesli temsil ediyor. fantezi Futbol oyun. Oynaması ücretsiz oyuna katılan ve bu harika konsepti dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarımıza sunarak onlara küresel futbol bilgilerini uygulama ve bir futbol menajeri olarak kendilerini test etme fırsatı veren tek Premier Lig kulübü olmanın ayrıcalığına sahibiz.”

Ne de olsa, söylenen ve yapılan bu, Arsenal’den Unagi’ye ve en önemlisi taraftarlara dahil olan herkes için harika bir fırsat.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.