ART IS x Pilar Zeta, kendine özgü yumurta motifini içeren NFT sanatını yayınladı

0

ART IS, kendine özgü yumurta motifi ile özel bir NFT sanat koleksiyonu çıkarmak için Pilar Zeta ile işbirliği yapmıştı. Ayrıca bu koleksiyon, Zeta’nın en yeni anlatı yolculuğunun üçüncü bölümünü gösteriyor.

Pilar Zeta’nın yumurta temalı NFT serisi

ART IS, yakın zamanda, özel bir NFT sanat serisini yayınlamak için Pilar Zeta ile işbirliği yaptığını açıkladı. Buna ek olarak, seri, altı benzersiz tasarımla imzalı yumurta logosunu içeriyor.

“Hall of Visions” ve “The Space of Variations”dan sonra gelen yeni koleksiyon, Zeta’nın anlatı yolculuğunun üçüncü bölümünü gösteriyor. Aslında, son ART IS x Pilar Zeta koleksiyonu yaratılış, yeniden doğuş, ruh ve sezginin ana temalarını takip eder.

Temalarla ilgili olarak, yerel NFT yumurtaları, benzersiz ART IS kuluçka olaylarıyla birlikte meta veri tabanında ortaya çıktı. Ek olarak, kuluçka etkinlikleri sırasında platform tüm tasarım öğelerini ve yardımcı programları duyurdu.

“’The Space of Variations’ açılış gecesi etkinliğinden önce benzersiz bir NFT yumurta koleksiyonu yayınlamaya hazırlanırken ART IS olarak Pilar Zeta ile işbirliğimizi sürdürmeyi bekliyoruz”. ART IS’nin kurucu ortağı Said Dom Wojnarowski.

Ayrıca Pilar Zeta, “ART IS bu sergi için harika bir ortaktı çünkü benim bakış açımı kavradılar ve dijital alanda da sonuçlanan bir NFT çalışması olarak her fiziksel sanat eserinin özünü elde etmek için benimle yakın çalıştılar” dedi. .

Bu arada, Pilar Zeta ilk NFT yumurtasını 4 Mayıs 2022’de piyasaya sürdü. Ayrıca, her iki günde bir ekstra 1/1 NFT yumurta serbest bırakıldı ve serginin açılışı 14 Mayıs’ta gerçekleşti.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.