Atlanta Hawks Basketbol Takımı, ‘Harry The Hawk’ NFT Koleksiyonunu Yayınladı

0

Atlanta Hawks dünyasında artık “Harry the Hawk” adlı yeni bir NFT serisi sayesinde NFT’ler var. Atlanta merkezli bir şirket olan GigLabs, 10’lu paketler halinde satılacak olan ve ünlü takma adları Harry the Hawk’ın 40 elle çizilmiş çizimini yapmalarına yardımcı oluyor. NFT müzayedesinin tarihi 14 Mart. 17 Mart’a kadar sürecek. Toplamda dört müzayede var ve her gün 10 yeni NFT satışa sunuluyor.

1968’den beri Atlanta, Georgia’da oynayan Amerikan basketbol takımı, NFT dünyasına ilk yolculuğunu yapıyor. Geçen yıl Doğu Konferansı’nın Güneydoğu Bölümünü kazandılar ve Doğu’da ikinci oldukları Konferans Finallerine kaldılar.

NFT’ler, çevre dostu olduğu bilinen Flow Blockchain’de yaşayacak. Diğer blok zincirlerle karşılaştırıldığında, hisse kanıtı blok zinciri çok daha az elektrik kullanır. Takımın adı Hawk olduğundan, Atlanta Hawks NFT koleksiyonunun çevre dostu olması beklenebilir.

Eğlenceye katılmak için Dapper cüzdanınıza para eklemeniz ve istediğiniz NFT’lere teklif vermeniz gerekiyor. Teklif verme, ilk gün 50 dolardan başlar ve NFT’ler daha kullanışlı ve ilginç hale geldikçe yükselmeye devam eder. Teklif vermek için kripto para birimleri kullanmanız gerekmediğinden, bu çok önemlidir: Atlanta Hawks’ın resmi web sitesi bunun nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

Atlanta Hawks NFT koleksiyonu

Harry the Hawk koleksiyonunda birçok harika sanat eserinin yanı sıra kullanabileceğiniz birçok harika şey var. Dört tür NFT vardır ve her birinin kendi iyi noktaları vardır. Bir NFT’ye en temel seviyesinde baktığınızda, benzersiz elle çizilmiş dijital sanatı vardır. Bazı durumlarda, bazı NFT’ler size somut ürünlere veya önceden planlanmış deneyimlere erişmenizi de sağlar.

Buna Hawks mağazasına 500 dolarlık bir hediye kartı, imzalı bir forma ve diğer özel yüz yüze etkinlikler dahildir. Bu Atlanta Hawks NFT’leri, taraftarların takımlarını görme şeklini değiştirecek.

Hawks CEO’su Steve Koonin, “Küresel hayran kitlemizle etkileşim kurma şeklimizi geliştirmeye devam etmek için çalışıyoruz” dedi. Bu benzersiz NFT’ler çıktığında hayranlar daha önce hiç mümkün olmayan şeyler yapabilecek ve deneyimlere sahip olacaklar.

Atlanta merkezli bir teknoloji şirketi olan GigLabs sayesinde bu NFT koleksiyonu yapılabilir. Bu ileri görüşlü şirket, işletmelerin ürünleri için NFT mağazaları ve pazar yerleri kurmasını sağlayan teknolojiye sahiptir. Onlar için çalışan insanlar, işletmelerin bu yeni dijital dünyada fikri mülkiyetlerini iyileştirmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak istiyor.

NFT’ler ayrıca daha fazla para kazanıyor, müşteri etkileşimini iyileştiriyor ve hayranlara değer veriyor.

GigLabs, NFT’lerde kullanımı kolay kişiselleştirilmiş marka deneyimleri yapmak, basmak ve satmak için basit araçlar yapmak üzere şirketler, ajanslar ve sanatçılarla birlikte çalışır. Ayrıca iki Atlanta işletmesinin Hawks ailesine Web 3.0 platformunda türünün tek örneği bir deneyim sunmasına olanak tanır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler NFTYORUM.COM ile sizlerle.

Diğer NFT haberimize göz atmayı unutmayın: EBay NFT – Kripto Alanına Giriyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.