Atlanta Hawks hayranlarını NFT’lerle ödüllendirecek

0

Atlanta Hawks, NFT’leri taraftar katılımı için bir araç olarak kullanan en son NBA franchise’ı ve takım, taraftarlara özel bir günde gelmeleri için daha fazla neden verdi.

Atlanta Hawks: Atlanta Web3’ü Seviyor

NBA normal sezonu sona ererken, takımlar taraftarları yeni bir sadakat sezonu için nasıl ödüllendireceklerini düşünüyor. Atlanta Hawks, 2021-22 sezonunun son normal sezon maçında hayranlarını ödüllendirmek için harika bir yol buldu ve sayısız insanı heyecanlandırmak zorunda.

Atlanta şahinleri Takımın tılsımı Trae Young liderliğindeki son birkaç sezonda önemli başarılara tanık oldu. 25 Mart 2022 Cuma günü, Atlanta Hawks, 6 Nisan 2022’de Washington Wizards’a karşı takımın son maçında bir taraftar takdir gecesine ev sahipliği yapacaklarını duyurdu.

Takımın Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Melissa Proctor, önerilen taraftar takdir gecesiyle ilgili olarak şunları paylaştı:

“Taraftar Takdir Gecesi, State Farm Arena’da iç saha avantajı yaratmaya devam ederken desteklerini göstermeye devam eden taraftarlarımıza geri vermemizin birçok yolundan biri.”

Atlanta Hawks hayranıysanız, 6 Nisan 2022’de Washington’a karşı iç saha maçına katılmak sizin yararınıza olabilir. Öne çıkan hediyelerden biri, oyun sırasında seyircilere özel olarak sunulan bir NFT koleksiyonudur.

4 Nisan 2022 Pazartesi günü saat 19:00 ET’de Atlanta Hawks’tan bir temsilcinin yer aldığı bir panel tarafından kolaylaştırılan bir “NFT 101 Twitter Uzay Konuşması” sırasında NFT’ler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla mesaj

Atlanta Hawks NFT

Atlanta Hawks, hayranların takdir ettiği gecede “spirit the Hawk” ve etkinliği anmak için bir dijital bilet içeren “Forever 404” başlıklı NFT koleksiyonunu tanıtacak. Dijital hatıra biletlerini oyundaki hayranlarla rastgele paylaşacaklar ve nadirliğe dayalı bir katmanlama sistemi var.

Dijital hatıra biletleri arasında Starter, All-Star, MVP ve Legend bulunur. NFT projesini, “Harry the Hawk” NFT koleksiyonunu sunmak için geçmişte NBA ekibiyle birlikte çalışan Atlanta merkezli bir laboratuvar olan GigLabs ile işbirliği içinde oluşturdular.

Eşantiyonlar burada bitmiyor; Takımdaki her oyuncu, sıkı sıkıya bağlı olan taraftarlara şükran gösterisi olarak, kendi seçtikleri bir taraftara bir forma hediye edecek.

Atlanta Teams Web3 alanından yeterince yararlanamıyor

Bu sizi şaşırtabilir, ancak Atlanta Hawks, NFT/metaverse alanında uğraşan ilk Atlanta merkezli takım değil. bu atlanta cesurlarAtlanta’nın MLB ekibi, bu yılın başlarında metaverse topluluğunda bir sıçrama yaptı. Evinin, Truist Park’ın ve çevredeki mimarinin dijital bir rekreasyonunu başlattığında metaverse’e katılan ilk MLB ekibi oldular.

Spor takımları ve ligler, NFT’lerin ve Web3 alanının getirdiği önemi ve olanakları fark ettikçe, daha fazla takımın, ligin ve sporun alana giriş yaptığına tanık olacağız.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerinden faydalanın.

dj diplo
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.