Avalanche ve EverGrow Coin Yükselişte

0

Avalanche coin 2022 için iyi bir kripto yatırımı olup olmadığını bilmek ister misiniz?

Geçen hafta %6 kazanç. Bu, piyasa değerine göre önde gelen kripto belirteçleri olan Bitcoin, Ethereum veya BNB’den daha fazla büyüme. Dikkat çekerken, Çığ 2022 için iyi bir kripto yatırımı mı diye sormaya değer?

Birçok kişi, aşağıdaki gibi trend jetonları satın alır: AVAX arkasındaki projenin yol haritasını anlamadan. Bu tür gelişigüzel yatırımlar, genellikle kriptoların etkileyici fiyat artışları görmelerinin ve ardından cüzdanların varlıklarını hızla satması nedeniyle hızlı kayıplar görmelerinin nedenidir.

Bu yazıda Avalanche’ın yol haritasını, manşetlerden ve kripto trend çizelgelerinden uzak olmasına rağmen hala madeni para sahiplerine yüzlerce hatta binlerce dolar kazandıran bir kripto projesi olan EverGrow Coin’inkiyle karşılaştıracağız.

Avalanche – Ethereum’a düşük maliyetli, çevre dostu alternatif

Avalanche’ın AVAX tokeni, son yedi gün içinde %36 büyüyerek en iyi 20 kripto tokeninin en yükseği oldu. Ethereum’un geçen haftaki %14’lük büyümesinin ve Bitcoin’in %6.8’lik fiyat artışının kilometrelerce önünde.

Ancak Teoride kazançlar, Ethereum’un kayıplarının bir sonucu olarak gelmelidir. Avalanche, Eylül 2020’de kriptonun ikinci en değerli blok zinciri ağının doğrudan rakibi olarak piyasaya sürüldü. Özellikle Avalanche, Ethereum’un iyi belgelenmiş sorunlarına ‘çarpıcı derecede hızlı’ ‘düşük maliyetli’ ve ‘çevre dostu’ bir alternatif olarak kendini gösteriyor.

Daha fazla mesaj

Avalanche’ın saniyede ‘sonsuz’ işlem (TPS) sunan üç farklı blok zinciri ağı üzerine bir dizi kripto tokeni inşa edildi – Ethereum’un mevcut 14 TPS’sine kıyasla. Avalanche, Ethereum’un 6 dakikasına kıyasla 2 saniyede işlem kesinliği de sağlayabilir. Çevre söz konusu olduğunda, Avalanche tüm bu hesaplamaları Ethereum’un devasa karbon ayak izi (Sırbistan ve Karadağ’a eşdeğer) ve Hollanda’nınkine eşit yıllık elektrik tüketimi olmadan gerçekleştirebilir.

Fakat bunların hepsi 2022’de değişecek mi? Ethereum, akıllı sözleşme devleri yeni bir hisse ispatı konsensüs mekanizmasına geçmeyi ve düşük enerjili, hızlı ve düşük maliyetli yeni bir geleceğe başlamayı planlamadan önceki son test aşamasının başarısını duyurdu. Ethereum’un piyasa değeri Avalanche’a kıyasla çok büyük – 24 milyar dolara kıyasla 350 milyar dolar. 2022’de kripto yatırımcıları için, geliştiriciler için blok zincir ağlarının hakimiyeti hala dengede.

EverGrow Coin (EGC)

Yeni kripto yatırımcılarının, CoinMarketCap’te 10. sırada yer alan Avalanche gibi, piyasa değerine göre zaten ilk 20’de yer alan tokenlere yönelmesi muhtemel. Ancak tüm paranın kazanıldığı yer her zaman bu değildir. Çığ, yılbaşından bugüne fiyat hareketlerinde yaklaşık %20 düştü. Avalanche’ın AVAX jetonunu 3 dolar değerindeyken satın almış olsaydınız, farklı bir hikaye mi olurdu? Peki ya kripto para kazanmanın fiyat dalgalanmalarıyla pek ilgisi yoksa?

EverGrow Coin’i girin. EverGrow Coin, yükseliş piyasası devam ederken satmak yerine yatırımınızı elinizde tutmanız için size ödeme yapan bir ödül simgesidir. Bunu, tüm işlemlerde %14 vergi uygulayarak ve bunun %8’i doğrudan stablecoin Binance USD olarak ödenerek yapıyor. Proje bugüne kadar 137.000 yatırımcısına 35 milyon doların üzerinde ödeme yaptı – pozisyonunuzun büyüklüğüne bağlı olarak kişi başına ortalama 255 doların üzerinde.

EverGrow Coin Bir sonraki hedefi, EGC tokenlerini bir dizi yeni uygulama aracılığıyla yatırımcılar için giderek daha fazla pasif gelir yaratan bir tür hisse senedine dönüştürmektir. Bunlardan ilki Crator, komisyonları azaltarak ve ödemeleri çeşitlendirerek OnlyFans ve Patreon’a doğrudan meydan okuyacak bir içerik abonelik platformudur. Crator, OnlyFans’ın %20 komisyonuna kıyasla sadece %5 ücret alacak ve başlangıçta EverGrow Coin, BNB ve BUSD ödemelerini kolaylaştıracak.

2022’nin sonundan önce, EverGrow Coin sanal gerçeklik deneyimlerini büyütmeyi amaçlayan The Abstract metaverse ile bütünleşecek. Özet, bulut üzerinden akışlı VR oyunları sunarak kullanıcılara ekstra bilgi işlem gücü olmadan erişim sağlar. Kullanıcılar, oyna-kazan VR oyunlarında kripto kazanabilir ve sanal bir NFT pazarının, kripto borsasının ve Crator’un keyfini çıkarabilir.

NFTYORUM.COM da en güncel alt coin analizlerini bulabilirsiniz.

Diğer yazımıza göz atın: COMP Ve EverGrow Coin İle Kripto Pasif Geliri Elde Etmek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.