Axie Infinity, Dünyanın En Çok Google’da Aratılan NFT koleksiyonu

0

Her ay Google’da kaç kez arandıklarına bağlı olarak Design Bundles, hangi NFT’lerin en popüler olduğunu araştırdı. Finbold’un gördüğü bir basın açıklamasına göre, Axie Infinity, dünyanın her yerinden ayda 3.86 milyon arama ile zirveye çıktı.

Son aylarda NFT’lerin popülaritesinde büyük bir artış görüldü ve dünya çapında “NFT” aramaları ayda 5,1 milyona ulaştı. Bu, 2021’in sonlarına göre yaklaşık beş kat daha fazla. Ünlüler ve medyadan çok fazla ilgi gördüğü için ticaret kaynağına “yeni kripto” adı verildi.

Ayrıca ilginizi çekebilir: ABD’nin İran’a Yaptırımları: Metamask Ve OpenSea, İranlı Ve Venezuelalı Kullanıcıları Engelledi

Axie Infinity, dünyanın en çok aranan NFT’si olarak bulundu. “Axies” olarak adlandırılan oyundaki her karakter, oyunda kullanılabilen ve Ethereum blok zincirinde saklanan dijital bir NFT’dir.

Oyuncular canavarları toplayabilir ve onlarla savaşabilir, ayrıca onları takas edebilir, böylece oyundan para kazanabilirler. Tüm zamanların değeri 4,14 milyar dolar ve 1,9 milyon tüccar ile koleksiyon, mevcut en popüler NFT’ler olarak adlandırılabilir. NFT’ler için dünya çapında yapılan aramaların sayısı 2021’in sonlarından bu yana beş kattan fazla arttı.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.