Baby Shark yeni bir 10K NFT serisi alıyor

0

Baby Shark’ın arkasındaki küresel eğlence markası Pinkfong, Baby Shark: Series No. 2 adlı ikinci resmi NFT düşüşünü yayınladı. Baby Shark ve aile özelliklerine sahip 10.000 özel yaratıcı NFT, MakersPlace’te mevcut olacak.

Bebek Köpekbalığı ne için?

Pinkfung’s Baby Shark, 10 milyar izlenmeye ulaşan YouTube tarihinde dünyanın en çok izlenen videosu oldu. Aralık 2021’de ilk NFT serisini piyasaya sürdüğünde, ilk satışlarda 196.000 dolardan fazla kazanarak hemen tükendi.

Şu anda, NFT’lere başarılı girişlerinden sonra, Baby Shark ekibi ikinci serilerini yayınlayacak. İkinci NFT düşüşünün ana hedefi, küresel Baby Shark topluluğunu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak güçlendirmek ve genişletmektir.

NFT.NYC’de Baby Shark NFT serisi nane

Pinkfong, ödüllü etkinliğin yapımcısı Nolcha Shows ile birlikte yaklaşmakta olan Baby Shark: Series No. 2 mint’i kutluyor. NFT NYC sırasında benzersiz Baby Shark partilerine ev sahipliği yapacaklar. Bu etkinlikler sırasında, daha önce görülmemiş bir dizinin teaserını ve Consensus konferansının haftalarını açıklayacaklar.

Baby Shark’ın temelinde müziği kullanan marka, gelecekte ünlü müzisyenlerle çeşitli harika remiksler yaratmayı planlıyor. Ayrıca proje, topluluklarını özel hediyelerle de ödüllendiriyor. Bu, benzersiz etkinliklere ve sosyal etkinliklere ve özel hediyelere giriş içerir.

İkinci NFT serimiz Baby Shark: Series No. 2’yi lanse ederken, ilk çevrimdışı etkinliklerimize Consensus ve NFT NYC’de ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. İlki NFT NYC sırasında. “Topluluğumuza ne üzerinde çalıştığımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz.” Pinkfong Amerika Birleşik Devletleri CEO’su Bin Jeong belirtti.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.