Badger DAO İncelemesi

0

Bitcoin’in hızlı transferleri için bir platform sunarak BTC yatırımcılarına doğru çözümü sunan Badger coin nedir? Badger coin geleceği için söylenen Badger coin yorumları nelerdir?

BADGER Coin Nedir?

Merkezi olmayan finans, giderek popülerleşmeye devam ediyor. Bitcoin kullananlar için merkezi olmayan finansa para aktarımı her zaman problemli olmuştur. Güvenilir aktarım konusunda bir çok sorunla karşı karşıya gelmişlerdir.

Bu sorunların sonucunda kripto topluluğuna ait, merkezi olmayan ve güvenilir bir platforma ihtiyaç doğmuştur. Badger coin projesi bu sorunlara ihtiyaç olmak için hayata geçirilmiştir. Yeni, merkezi olmayan, açık kaynak kodlu ve bir topluluk tarafından kontrol edilen Badger, Bitcoin’in hızlı ve güvenilir transferi için oluşturulmuş bir platformdur. Badger coin ise burada kullanılan yerel para birimidir.

Bitcoin’in Ethereum ve diğer akıllı sözleşme platformlarındaki hareketini izleyip, altyapı ve ürünler oluşturarak transfer işlemlerini gerçekleştirir.

BADGER-coin-nedir
BADGER-coin-nedir

Badger, diğer merkezi olmayan finans projeleriyle iş birliği yapma ve ortak ürünler geliştirme temel tasarımına sahiptir. Badger DAO’nun DAO yönetim yapısı, diğer geliştiricilerin ödüllerini merkezi olmayan yönetime dahil etmelerine izin verir. Dolayısıyla bu, merkezi olmayan ekosistemde rekabetten ziyade ortaklığı teşvik eder.

Ayrıca Badger DAO, topluluk tarafından yönetilen bir proje oluşturma temel amacı ile hayata geçirilmiştir. Topluluğun görevi, yalnızca işlevselliğinden yaratılması gereken potansiyel yeni ürünleri önerecek ve karar verecektir. Ayrıca bu tür ürünlere nasıl ve ne zaman ihtiyaç duyulduğunu da belirteceklerdir. Platformdaki katılımcılara adil token dağıtımı sağlamak DAO topluluğunun görevlerinden biridir. Bu, kullanıcılar için adaletin olduğu şeffaf bir platform oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Badger Coin Kurucusu Kim?

Badger coin kurucusu dediğimizde karşımıza dört isim çıkmaktadır.

  • Chris Spadafora: Operasyon lideri olarak görev yapmaktadır. Girişimci bir yapıya sahip olduğu için bir çok şirketi bulunmaktadır.
  • Albert Castellana: Ürün danışmanı olarak çalışmaktadır. Stakehound.com’un kurucu ortağı olmakla beraber aynı zamanda CEO görevini de üstlenmiştir.
  • Ameer Rosic: Operasyon ekibinde görev yapmaktadır. https://blockgeeks.com/ ona aittir.
  • Alberto Cevallos: Teknik danışmandır. Aynı zamanda Melt projesinin kurucusudur. Travala projesinde de danışman olarak çalışmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz kurucu ekip üyeleri, iş birliği yapmak için dORG ile iş birliğine gitti. dORG nedir? diye merak edenler için; dORG, Web 3.0 araçları, merkezi olmayan finans ürünleri geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir organizasyondur.

BADGER Çalışma Mekanizması

Badger coin geleceğini anlayabilmek için Badger’in neden özel bir platform olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Badger DAO’da herhangi bir ürünün geliştirme kararını yönetim topluluğu alabilir. Badger DAO bu sayede adil ve şeffaf, topluluk liderliğindeki bir DAO olarak kalır.

Ürünler, topluluk tarafından alınan kararlarla oluşturulur ve başlatılır.

Açık kaynak kodlu bir projeye sahiptir.

Ekipleri oldukça kalitelidir.

Yönetim tarafından badger coinlerin adil bir şekilde dağıtılır.

Topluluk üyeleri tarafından ürün teklifi sunulabilir. Onaylanan teklif daha büyük bir topluluğa gönderilir. Eğer resmi şekilde onaylanırsa istek Badger DAO yönetimine düşer. Burada hiç bir üye tek başına ürün öneremez ya da ürün kabul edemez. Kararlar toplu bir biçimde alınır.

Geliştirme fikirleri bireylerden, geliştiricilerden, blok zinciri firmalarından ve hatta geliştirici mağazalarından gelebilir. Platform, adalet ve şeffaflıkla çalışır ve bu ürün başlatıcılarını badger coin, paylaşılan ücretlerle teşvik eder.

BADGER Coin Geleceği 2022-2030

Badger platformu kafanızda şekillenmeye başlamıştır artık badger coin geleceği için değerlendirmelerde bulunabiliriz.

Badger, coin lansmanı ile Yearn.finance’e benzer şekilde çalışır. Bu, BADGER coinin herhangi bir parasal değer olmaksızın DAO yönetimi için tam olarak kullanılmasını sağlar. Ayrıca BADGER coin, tarafsız bir likidite madenciliği lansmanı ile kurulmuştur.

Başlatma işlemi, protokolün herhangi bir merkezi denetime yönelik güvenlik açığını ortadan kaldırır. Bu nedenle, projede tüm varlıklarını terk ederek BADGER coinin çökmesine neden olabilecek VC fonları bulunmaz.

Badger DAO’yu operasyonlarında herhangi bir potansiyel kabataslak koşuldan kaçındığı için tamamen merkezi olmayan bir yapıya iter. Sonuç olarak protokol, kurucular, erken yatırımcılar veya danışmanlar tarafından %90’ın üzerinde kontrolle başlatılan diğer projelerden ayrılmaktadır.

Zokyo tarafından akıllı sözleşme sistemi test edilmiştir. Bu sayede BADGER coinin güvenilirliği doğrulanmış oldu.

Badger DAO, halihazırda dolaşımda olan 10 milyondan fazla BADGER coin ile maksimum 21 milyon BADGER coin kaynağına sahiptir. Platformun değeri yaklaşık olarak 262 milyon dolardır. Yazıyı kaleme aldığımız sırasında, BADGER 10,50$ değerindeydi.

Badger coin geleceği üzerine yapılan badger coin fiyat tahminleri tablosunu paylaşalım.

BADGER-coin-gelecegi
badger-coin-gelecegi

BADGER Coin Yorum

BADGER coin de diğer alt coinler gibi ilerlemesini sürekliliğine borçlu. Bu süreklilik de kullanan insan sayısının artması ile oluşabilir. BADGER, önemli işbirliğini sürdürmek için hem topluluğun hem de ekibinin ortak çabasına ihtiyaç duyuyor. Ayrıca, içerik oluşturucular ve geliştiriciler, uygulamaların ve gerekli içeriğin sağlanmasında rol oynamalı. Bunun için BADGER coin teşviklerinin cezbedici olması gerekmektedir.

Badger DAO, ilerlemesinden kripto kullanıcılarına, özellikle Bitcoin sahiplerine bir çözüm getirdiği ortada.

Ayrıca, topluluk tarafından yönetilen yönetişimi sayesinde, çalışabilirliği üzerinde herhangi bir üçüncü taraf denetimi olasılığını ortadan kaldırır. Bu, platforma daha fazla güvenlik sağlar ve proje yatırımcılarının ve benzerlerinin etkilerinden kaynaklanan yaygın hataları önler.

Badger DAO, lansmanından bu yana son duruşuyla, kullanıcıların asla vazgeçemeyeceği en iyi merkezi olmayan finans projeleri arasında bulunuyor.

Badger coin yorumları gösteriyor ki Bitcoin olduğu sürece Badger coin geleceği oldukça parlak. Fakat şu da bir gerçek ki Bitcoin ile doğru orantılı hareket ediyor.

Evrensel Badger coin yorumları 2022’nin başında bir ayı piyasasına geçici bir geçişi göründüğünü dile getiriyor. Geçmiş zamanlarda 81 dolar seviyesine çıkan Badger Coin, şuan bu seviyenin oldukça altında bulunuyor.

Bu tip projelerin 3-5 yıl arasında patlama yapacağı görüşüne sahipler. Bunun sebebi Badger projesinin oldukça başarılı bir proje olmasından kaynaklanıyor.

Diğer yazımıza göz atın: En iyi NFT coinler hangileridir?

BADGER coini Binance üzerinden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.