BAE dünyanın en pahalı modern posta pulunu açtı

0
NFT Haberleri

BAE, blok zinciri teknolojisini gelecekteki teknikleri için ana vurgu haline getirdi ve şimdi uluslararası bir blok zinciri merkezi oluşturmak için merkezi olmayan bir ekosistem yaratıyor.

17 Haziran 2022, Prashant Jha tarafından
Birleşik Arap Emirlikleri, ülkenin Kuruluş Günü’nün 50. yıldönümünü onurlandırmak için dünyanın en pahalı yeni posta pulunun açılışını yaptı.

Yönetime ait bir posta ofisi olan Emirates Post Group, yeni posta pulunun dört versiyonlu ilk versiyonunun açılışını yaptı. Sergideki her bir fiziksel damga dijital bir versiyonla karşımıza çıkıyor.

En maliyetli versiyon, 2021 AED (550 USD) tutarında toplam 2021 parça ve ücretine sahip olan “Golden Jubille 2021″dir. Her pul bir gram altın içerir.

İkinci damga, BAE’nin kurucu babalar tarafından örgütlenmesini örnekleyen “Birliğin Ruhu – 1971” olarak adlandırılmıştır. üçüncü damga “50. Yıl – 2021”, dördüncü damga ise BAE’nin fütürist imajını örnekleyen “50. 2071’in programları”.

Diğer üç sergi oldukça ucuzdur ve her bir ödenemez jeton (NFT posta pulu) için yaklaşık 250 AED (68 $) tutarında bir maliyete sahiptir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.