2022-2026 BAT Coin Geleceği-Bat Coin Fiyat Tahmini

0

2022-2026 yılları arasında BAT coin geleceği hakkında bat coin fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. Kripto para birimlerinin çoğu dikkatlerini blok zinciri ve DeFi’ye odaklarken, dikkatlerini veri depolama, işleme ve işlemeye odakladılar. Dikkatlerini dijital reklamcılığa çeviren, bağlantı ve bununla bağlantılı konulardan ivme kazanan piyasa oyuncuları hemen hemen hiç yoktu.

Temel Dikkat Simgesi (BAT): Kökeni ve Hedefi

Gerçek ile başlamadan önce BAT coin Fiyat Tahmini asıl amaca geçelim, Ethereum platformunda özellikle Brave Browser için 2015 yılında geliştirildi, Amerikalı geliştiriciler tarafından sevilen bir projedir. Kurucusu Brendan Eich aynı zamanda javascript dilinin mucididir.

Temel Dikkat Simgesine Genel Bakış

Kripto paraTemel Dikkat Simgesi
Ticker SembolüBAT
Fiyat$ 0.660326
Fiyat Değişimi 24s-9.39%
Fiyat Değişimi 7d-%-22.85
Piyasa değeri$ 989.308.161
Dolaşan Tedarik1.495.585.511 BAT
Işlem hacmi$ 110.492.746
tüm zamanların en yüksek seviyesi$1,92
Tüm zamanların en düşük seviyesi$0.06621
Temel Dikkat Simgesi Yatırım Getirisi%278.16
bat-coin-nedir

BAT ile Şimdi Ticaret Yapın

Proje Temel Dikkat Simgesi adın kendisini ifade eder. Dijital reklamcılık dünyasında, bir tür engel oluşturmaya devam eden sorunları gidermek için neredeyse hiç ön hazırlık yapılmadı. BAT Projesi‘nin arkasındaki Kurucu, bir Javascript programlama dili oluşturdu ve her evin dikkatini çekmesi bekleniyor. Hayali, bu projeyi önümüzdeki 10 yıl içinde aya ulaştırmak. Brendan, mevcut çevrimiçi reklamcılık ortamını küresel olarak değiştirmenin meyvelerini verdi. 31 Mayıs 2017’de, şirketin sadece yarım saat içinde 35 milyon dolar çekmeyi başardığı bir ICO gerçekleşti. BAT, kripto alanını şaşırtıcı bir şekilde alan kripto para birimidir.
Mission BAT, piyasaya sürülmesinden bu yana tarayıcısına BRAVE eklenmiş 5,5 milyondan fazla aktif aylık kullanıcıya sahip. Bu olağanüstü büyüme, yaratıcılarına borçludur.

Misyon BAT: İşlevsellik

BAT coin geleceğinin iyi görünmesinin sebeplerinden biri de edindiği misyondur. Dijital reklamcılık sektöründeki üstel büyüme ile reklamcılar, yayıncılar ve son kullanıcılar arasında bir dengenin sağlanması son derece önemlidir. Kitlelerin sosyal ağlar ve onunla ilişkili araçlar konusunda giderek daha bilgili hale gelmesiyle birlikte, altı yüz milyondan fazla akıllı telefon ve bilgisayarda çalışan reklam engelleme yazılımına yönelik artan bir talep var.
İzleyicilerin kişisel verilerine harcanan çok para ve zamanla, ağ oluşturmanın tüm işlevselliğini senkronize etmek ve gereksizleri budamak devasa bir görev haline geldi. Aşağıdaki faktörler, BAT talebini artırmak için katalizör görevi görür:

  • Reklamcılar, reklamlarını kullanıcılara ulaştırmak için yayıncılara jeton öder;
  • Kullanıcılar, reklamları görüntülemek için BAT kazanır. Dikkat, ML makine öğrenimi teknolojisi kullanılarak Brave tarayıcısında izlenir (kişisel veriler her zaman cihazlarda kalır ve kişisel kazanç için kullanılmaz);
  • Reklamverenler, artan doğruluk düzeylerinin bir sonucu olarak iyi getiriler elde eder.

Temel Dikkat Simgesi: Toplum Sağlığı

Kurumsal Sosyal Sorumluluk davasına katkıda bulunan BAT, topluma geri verdi. Platform sadece önemli bir popülerlik kazanmakla kalmadı, aynı zamanda Amazon, Starbucks, Uber ve Apple gibi küresel markalarla birçok ortaklığa girdi ve burada ittifaklar web sitelerinde madeni paraların kabul edilmesinden faydalandı.

Temel Dikkat Simgesi: İnişler ve Çıkışlar: Mücevherler ve Taçlar

ICO lansmanının token için son derece faydalı olduğu kanıtlandı. Sadece 17 sentlik bir fiyatla işlem gören bu, birkaç gün içinde alıcıları şaşırttı. Piyasa değeri, önceki Basic Attention Token fiyat tahminine göre 35 dolardan 285 milyon dolara yükseldi. Düzeltme aşamasına keskin bir yükseliş girdi ve bir ay içinde fiyat 9 sente ve kapitalizasyon 90 milyona düştü. Buna göre fiyat geçmişineredeyse benzer eğilimler ve eğriler 2017’ye kadar devam etti ve Aralık ayında Basic Attention Token fiyatı 70 sente yükseldi ve kapitalizasyon 700 milyona yaklaştı.


2018 yazında bir fiyat düzeltmesinin ardından, para birimi için durgun aşama devam etti ve Brave aracılığıyla BAT’ın eklenmesi bir atılım ekledi. 2019’un başlangıcı, jeton popüler Exchange’de listelendiğinden bu kaide için bir nimetti. Bunun dışında geliştiriciler tarafından para karşılığı reklam görüntüleme şeklinde duyurulan birçok freebies vardı. Tostu tarihi 90 sente yükselten madeni para, çekiş kazandı ve kapitalizasyonu 900 milyona çıkardı. BAT, kullanıcıların dikkatine karşılık olarak reklamverenlere de verilir.
Pandemi 2020 boyunca zarar ederken, BAT jetonu için harika bir haber değildi. Bununla birlikte, Pandemi’nin önceki aşaması, madeni para için bolca bolluk getirdi ve bu da ona sürekli bir yükseliş baskısı sağladı.

Temel Dikkat Simgesi: Bırakın Ustalar Yol Göstersin

BAT fiyatı bugün 2.013.089.281$ piyasa değeri ve 1.492.816.441 BAT dolaşım arzı ile 1.35$ civarında sabit kalıyor. BAT, 0,8 dolar civarında bir başlangıç ​​direnç seviyesine sahip olabilir. Uzmanlar çok iyimser Basic Attention Token fiyat hareketleri önünde daha parlak bir ufka sahip olduğunu iddia ederek:

Ticaret Canavarları öyle göründüğünü tahmin ediyor BAT coin büyük dalgalanmayı yansıtacaktır. Kısa vadede 2022’nin ilk çeyreğine kadar 0,97 ABD dolarına kadar işlem görebilir. Ticaret Canavarları

Buna göre BAT coin fiyat tahmini2025 yılına kadar, Temel Dikkat Simgesi (BAT) 0,658 ABD Dolarına ulaşabilir ve hatta 1 ABD Dolarına ulaşabilir. jeton anahtarı

Mantıksal bir algoritmaya dayanan BAT, hem kısa vadeli ralli hem de uzun vadeli potansiyel avantajlara sahiptir. Basic Attention Token fiyatı 2022’nin sonunda 1 USD’ye ulaşabilir. Dijital Para Fiyatı

Tahminlerimize göre ve teknik Analizuzun vadeli bir artış bekleniyor, Basic Attention Token fiyat tahmini 2026 için 3.587 ABD Doları. 5 yıllık bir yatırımla gelirin %955.8 civarında olması bekleniyor.Cüzdan Yatırımcısı

Kripto alanı, Temel Dikkat Simgesi fiyatının, mevcut fiyata neredeyse %88 artışla 2025’in sonunda 1,77 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Kripto Alanı

BAT ile Şimdi Ticaret Yapın

2022’den 2026’ya BAT Coin Geleceği – Fiyat Tahminleri

ICO’nun ilk lansmanı BAT için iyi zamanlandı. BAT, yakaladığı kükreyen ivme ile yatırımcıları cezbetmeye devam etti ve beklentilerini yükseltti. Artık dijital medya dünya ekonomilerinin belkemiği haline geldiğine göre, BAT hiç şüphesiz bozulmamış ilginin tadını çıkaracak.

Daha fazla mesaj

Yıldızlar BAT için oldukça parlak görünüyor ve bu nedenle önümüzdeki yol, önümüzdeki yıllarda BAT için kırmızı halıda hoş bir karşılama olacak. Fiyat tahminlerini kontrol edelim:

BAT Fiyat Tahmini 2022

Boğalar ivme kazanmaya devam edecek ve piyasa hissiyatı parlak hale geldiğinde, yatırımcılar bu yıl da BAT’ın 2022’nin sonunda 0,98 $’a sabitlenmesiyle daha parlak bir ufuk bekleyebilirler.

BAT Fiyat Tahmini 2023

0,5 ile 1 dolar arasında dalgalanan BAT jeton fiyatı kendi rekorlarını kırabilir ve sonuçlar reklam ve medyayla bağlantılı çeşitli endüstrilerde bile yansıyabilir. Kripto para birimlerine yönelik küresel görünüm, kripto para birimleriyle birlikte tam bir dönüşüme uğrayacaktır. BAT gelecekteki fiyatı 2023’ün kesin sonu için 1.2 $ ‘a çekim.

BAT Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminimize ve teknik analizimize göre, önümüzdeki 4 ila 5 yıl içinde kripto cüzdan dünyası her şey gibi gelişecek ve ilerleyecek. geleceği kadar BAT madeni para endişeleniyorsa, para birimi bir karlı yatırım tavsiyesive kripto piyasası tahminlerine göre, Basic Attention token fiyatı 2024’ün sonunda 1,36 USD’ye ulaşabilir.

BAT Coin Fiyat Tahmini 2025

Basic Attention Token fiyat tahminine göre, 2026 yılına kadar BAT kripto para birimi 1,5 dolara ulaşacak.

BAT Coin Fiyat Tahmini 2026

Bu 1 yıldan önce çevrimiçi reklamcılıkta devrim niteliğinde bir aşama olduğu için, gelecek beş yıl içinde BAT token değerinin kesin olarak 1.55 USD’ye ulaşmasını sağlayan beklentiler oldukça iyimser görünüyor. Bu, tüccarlar ve bireysel yatırımcılar için paralarını BAT coin kedisine dökmek için bir fiyat tahmini çekiciliği olmalıdır. Bat coin geleceği parlak coinlerden biridir.

Sıkça Sorulan Sorular

Basic Attention Token (BAT) iyi bir yatırım mı?

Merak edilen sorulardan biri de bat coin geleceği var mı? Temel olarak belirteci kullanan gerçek kullanıcıları hedeflediği için ve daha fazlası BAT jetonları sadık hayranlar ve internet kullanıcıları tarafından ipuçları yoluyla içerik oluşturuculara ve yayıncılara avantaj sağlamak için kullanılacaktır. Burada göze çarpan bir özellik, kullanıcıların reklamları izlemek için BAT coin kazanmaları, neredeyse herkesin zevk aldığı görsel bir zevktir.

BAT coin geçerli bir ürün mü?

Tabii ki, yasal bir kullanım durumu ve çalışan bir ürüne sahip çok az kripto para biriminden biridir. BAT coin, kullanıcılar, reklamcılar ve içerik oluşturucular arasındaki bağlantıyı tamamen değiştirebilir. Bunlar ayrıca JavaScript programlama dili ve Firefox tarayıcısı gibi ana bilgisayar projelerine dahil edilmiştir. Bu tip geliştirmeler bat coin geleceğinde şüphesiz önemlidir.

Basic Attention Token (BAT) doğrudan nasıl yatırım yapabilirim?

Tüm büyük borsalar size Basic Attention Token kripto para birimi satın alma avantajı sağlar. Ayrıca ipuçları ve reklam izleyerek BAT kazançları satın alabilirsiniz. Binance ve Ethereum blok zinciri teknolojisi gibi tanınmış bir Borsa, popüler yerlerdir.

Ücretsiz Temel Dikkat Jetonlarını nasıl edinirsiniz?

Basic Attention Token, reklam gelirlerinin %70’ini kullanıcıları ile paylaşır. Cesur tarayıcıyı indirin, tarayıcı platformunda “Cesur Reklamlar”ı etkinleştirin ve ücretsiz kazanmak için reklamlardan haberdar olun BAT coinleri internette gezinirken. Ayrıca 25-40 BAT değerinde rastgele jeton hibeleri talep ederek BAT kazanabilirsiniz. Bat coin geleceğinizi şekillendirebilir.

BAT coin geleceği : yukarı mı yoksa aşağı mı gidecek?

Basic Attention Token fiyat tahminlerine göre, BAT coin uzun vadede yükselecektir. bu BAT projeksiyonları Bir kripto para piyasasının geçmiş performansının teknik çalışmaları üzerindedir.

BAT coin 100’e ulaşabilir mi?

Evet mümkün ama olursa çok uzun bir süre eskisi gibi olmaz.

BAT coin geleceği nedir?

BAT kripto fiyatları tahminlerine göre yükselirse gelecek gerçekten güzel.

Bat coin geleceği, bat coin yorumları üzerine yazdığımız diğer makalemizi de inceleyebilirsiniz: Basic Attention Token nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.