Beanie Free NFT Mint artık ücretsiz olarak mevcut değil

0

Tanınmış bir NFT etkileyicisi olan Beanie, kısa süre önce yeni bir ücretsiz NFT P2E oyunu olan ‘End Game’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 9 Mart’ta “Putin’den ilham alan bu P2E by @look labs ile bedava nane szn’sini başlatmak” dedi.

NFT topluluğu, iddia edilen ‘bedava nane’ hakkında farklı endişeleri dile getirdikten sonra, Beanie bir kez daha Twitter’dan ayrılmaya karar verdi. Temel olarak, her şey göründüğü gibi değildir ve nane herkese açık değildir. Bir beyaz liste var, ancak bu onun sonu değil. Bunu talep etmek için başka bir NFT’ye ihtiyacınız olduğu ortaya çıktı.

Bu ‘ücretsiz NFT’lerden birini almak için önce bir ‘Look Labs Oyun Anahtarı’ almalısınız. ‘Looks Labs Oyun Anahtarı’ almak için önce bir ‘Yeşil Geçiş’ kazanmanız gerekir, bu daha sonra ‘Oyun Anahtarı’ olur. Bu arada, bir ‘Yeşil Geçiş’in maliyeti 0,64 ETH’dir (1646,90 $). Yani 0.64 ETH’de oldukça özgür değil.

Tabii ki, Beanie teknik olarak doğru. 0,64 ETH’ye sahip olanlar ücretsiz bir ‘Yeşil Geçiş’ alabilirler. NFT topluluğu geçen yılki histeri ve sayısız dolandırıcılıktan bu yana çok yol kat etti. Neyse ki, artık gerçek olamayacak kadar iyi görünen NFT kavramlarını değerlendirmekte hızlılar.

Ayrıca, birkaç kişi Beanie’nin ücretsiz NFT iddialarına karşı çıktı. @DegenNFTs olarak Josh, “Üzgünüm Beanie,” diye tweet attı, “Ama bunun ücretsiz bir gizli düşüş olacağı izlenimini verdiniz. Başka bir projeye bağlı olduğunu veya talep etmek için bir NFT’ye ihtiyacınız olduğunu asla söylemediniz. Burada gerçek olalım.”

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer içeriğimize bakın: 10KTF NFT Projesi Gucci İle İşbirliği Yapıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.