Bill Gates, Kripto ve NFT’leri “Aptal” Bir Yatırım Olarak Görüyor

0
NFT Haberleri

Bill Gates daha sonra kripto ve NFT’leri “aptal” bir mülk olarak adlandırdığı için eleştirildi. TechCrunch Sessions, Climate 2022 toplantısında alıntı yaparak, Bored Ape Yacht Club NFT’leri gibi NFT programlarının “dünyayı fevkalade iyileştirmeyeceğini” açıkladı.

Neden kripto ve NFT’leri eleştiriyor?

Bill Gates ile ilgili olarak, NFT ve kripto, muazzam aptal varsayım üzerine kuruludur. Finansta, muazzam aptal varsayımı, bir kişinin abartılı mülkler satın alarak ve daha sonra faiz kazanmak için onları daha da “daha büyük bir aptala” satarak para kazanabileceği teorisi üzerine kuruludur. Milyarder, bu alımlardaki hızlı ve istikrarsız artış ve düşüşün, bir yatırımcının daha fazla harcamaktan memnun olup olmamasına bağlı olduğunu söyleyerek izlenimini ekledi.
sonra diğeri.

Bir Reddit oturumunda Bill Gates şunları söyledi: “Kriptoların önemi, başka bir kişinin bir başkasının onun için harcayacağı konusunda hemfikir olduğu şeydir, bu nedenle diğer yatırımlar gibi medeniyete genişlemez.” Bill Gates, bağış yaptığı dijital bankacılık çabalarını desteklemeye devam etti. Gerçekte, kripto ve NFTS’den “daha ​​karlı” olduklarını iddia etti.

Bill Gates, Kripto ve NFT’leri “Aptal” Bir Yatırım olarak adlandırıyor. İşte Neden O Yanlış

Bill Gates, yakın zamanda kripto ve NFT’leri “aptal” bir yatırım olarak nitelendirdiği için eleştiri yağmuruna tutuldu. TechCrunch Sessions: Climate 2022 konferansında konuşan Bored Ape Yacht Club NFT’leri gibi mavi çipli NFT projelerinin “dünyayı son derece iyileştirmeyeceğini” söyledi.

İş adamı Bill Gates, kripto ve…

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.