Binance CEO’sundan “Asla Taşınmadı veya Satılmadı” Daha Fazlası: Hala 2018’den 15 milyon Terra (LUNA) tutuyor

0

Binance’in CEO’su kısa süre önce kripto Twitter’ın, borsada herhangi bir UST’ye sahip olup olmadığını ortaya çıkarmak için kendisine baskı yaptığını belirtti. Binance çalışanlarını, şirketin UST’ye yatırım yapıp yapmadığını sorguladığını ima etti.

Binance, aldığı alım satım ücretlerinden başka UST’ye sahip değil gibi görünüyor.

“Muhtemelen ticaret ücretlerinden biraz aldık.” Muhtemelen şu anda 0 civarındadır. (Ticaretin ne kadar serbest olduğunu bir düşünün.) Bu sadece benim düşüncelerimde değildi. “Her şeyden önce, kullanıcılar” gibi şeylere öncelik vermeyiz.

CEO’suna göre Binance Labs, 2018’de Terra’ya (LUNA) 3 milyon dolar yatırım yaptı. Binance, Luna tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119$’dan satış yaparken 2018’de 3 milyon dolar harcadığı 15 milyon jetonu 560x kârla satabilirdi, ancak borsa bunu asla yapmadı.

“Binance, ilk (3 milyon dolar) yatırımın bir parçası olarak 15.000.000 LUNA (en yüksek 1,6 milyar dolar değerinde, şu anda çok fazla değil) aldı. Maksimum getiri 560x’tir. “Hala aldığımız adreste duruyor.” “Hayatımda hiçbir şeyi taşımadım ya da satmadım.”

CZ’ye göre Binance, Luna’nın UST yatırımının ikinci turuna katılmadı.

“Luna’nın ikinci yatırım turu sırasında ne Binance ne de UST satın alındı.” Binance Labs, 2018’de Terra’ya 3 milyon dolar yatırım yaptı. (katman 0 blok zincirleri). UST ilk yatırımımızdan çok sonra geldi.

Ayrıca, Binance CEO’su, borsanın zaman içinde aynı adreste işlem ücretlerinden veya bahisten 12 milyon $ UST’ye sahip olduğunu, ancak hiçbirini satmadığını iddia ediyor.

“Aynı adreste, zaman içinde stake etmekten (satın alınmayan) yaklaşık 12.000.000 UST’ye sahibiz. Ayrıca hiç taşınmadı veya satılmadı.”

Son olarak CZ, Binance’in asıl amacının kullanıcıları korumak olduğunu söyledi. Terra proje ekibinin önce perakende tüketicileri tazmin etmesini talep ediyorlar:

“Şimdi, önemli kısım. KULLANICILARI KORUMA konusunda örnek olmak için Binance bunu bırakacak ve Terra proje ekibinden önce perakende kullanıcıları ve en son Binance’i tazmin etmesini isteyecektir. Binance (5 dakikalık bir tartışmanın ardından) bu teklifi tamamen destekliyor.”

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.