Binance Labs, yükselen bir Discord RPG Tatsumeeko’ya yatırım yapıyor

0

Binance’in risk sermayesi kolu, en yeni stratejik kaynak tahsisi ile popüler RPG oyunlarına giriyor.

GameFi’de Planlı Yatırımlar

Binance Labs, Discord’da büyüyen bir RPG oyunu olan Tatsumeeko’ya para yatırdı.

Binance’in başlangıç ​​finansmanı ve hızlandırıcı kolu Binance Labs, 9 Haziran’da modern bir fantezi dünyasında geçen sürükleyici ve hızla büyüyen popülerlik MMORPG-lite oyununa sponsor olacağını duyurdu. Binance Labs, DeFiance Capital, Delphi Digital ve BITKRAFT Ventures tarafından yönetilen ve aynı zamanda DeFiance Capital, Delphi Digital ve BITKRAFT Ventures’ı da içeren 7,5 milyon ABD Doları tutarındaki başlangıç ​​turundaki birçok yatırımcıdan biriydi. Yatırımcılar arasında kripto para dünyasının büyük isimleri olan Animoca Brands, Dialectic, Mechanism Capital, Folius Ventures, Big Brain Holdings, Coinhako ve GuildFi vardı.

Mia Mai, Portföy Yöneticisi Binance Laboratuvarları, diyor ki, “Tatsumeeko ne yaptıklarını bildiklerini gösterdi ve topluluklarının büyümesini ve ürünlerinin gelişmesini sağladı.” “Binance Labs, oyunu büyütürken ve işleyişini iyileştiren ekiple birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor. “Tatsumeeko’nun Web3 oyunlarını halkın dikkatine sunmaya yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.”

Tatsumeeko, ekstra parayı, sonunda Ethereum ve Solana’da mevcut olacak olan MMORPG-lite deneyimi üzerinde çalışmaya devam etmek için kullanacak. Tatsumeeko da Temmuz 2022’de ilk kez Aethereal Parsellerini satmaya başlayacak. Bu arsa, sahibi için kullanışlı ve benzersiz özelliklere sahip olacak.

Tatsumeeko Hakkında

Tatsumeeko, insanları modern bir fantezi RPG dünyasında bir araya getiren mobil ve Discord tabanlı bir MMORPG’dir. Tatsumeeko, topluluk tarafından yönlendirilen Discord, iOS, Mobil ve Web için modern-fantezi bir MMORPG-lite’dir. 1,44 milyondan fazla Discord sunucusuna ve 60 milyondan fazla kullanıcıya sahip olacak şekilde büyüdü. Boşta kalan oyunların, JRPG’lerin ve yaratıcı yapım oyunlarının parçalarını birçok sosyal özellik ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerikle birleştirerek herhangi bir platformda çalışan Discord için modern-fantezi MMORPG-lite’ı oluşturur.

Üçlü gaziler

Tatsumeeko ekibi, SQUARE ENIX, Koei Tecmo, Tencent, Gumi ve Toei Animation gibi oyun ve film yapan şirketlerden oluşuyor. Final Fantasy Brave Exvius, Dissidia Final Fantasy, Brave Frontier, WAKFU, Attack on Titan, Sword of the Stars ve daha fazlası gibi oyunlar çıkardılar.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.