Binance Labs’in DeFi kuluçka programı için düşüş piyasası sorun olmayacak

0

Binance Labs’ın sahibi olan şirket Binance, “en iyi yetenekleri bir araya getirmek için harika bir zaman” olarak gördüğü mevcut piyasa çöküşünün ardından 2.000 kişiyi işe almak istiyor.

Ayı piyasası uzun süredir devam ediyor olsa da, Binance kripto para borsasının yeni başlayanları finanse eden ve yardımcı olan bölümü olan Binance Labs, her zamanki gibi iş yapmaya devam ediyor.

Risk sermayesi şirketi, En Değerli Kurucu (MVB) hızlandırma programının beşinci turunu başlatmak üzere. Bu, merkezi olmayan finans (DeFi) ve Web3’e odaklanan yenilikçi girişimler için bir kuluçka merkezidir.

Girişimin amacı, geliştiricilerin kuluçka ve finansman sağlayarak BNB Zinciri blok zinciri ağında merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmaktır.

MVB programı, BNB Zinciri tabanlı girişimcilerin yeni projeler başlatmasına, daha fazla dikkat çekmesine, para kazanmasına ve topluluklarının ve işletmelerinin büyümesini hızlandırmasına yardımcı olmak amacıyla Mayıs 2021’de başladı. Deri Protokolü ve Solv Protokolü, merkezi olmayan değişim Biswap ve GameFi ve meta veri tabanı platformu Metasset gibi Altyapı DeFi projelerinin tümü, MVB’den doğan başarılı şirketlerdir.

Beşinci grup olarak da adlandırılan en son tur, yeni fırsatlar bulmak ve çok öngörülemeyen bitcoin endüstrisinde yeni işletmelerin başlamasına yardımcı olmak istediği için “Keşfedilmemiş Bölge” olarak adlandırılıyor.

BNB Chain’deki yatırımlardan sorumlu Gwendolyn Regina Perşembe günü Cointelegraph’a şunları söyledi: “MVB V, önceki kohortlardan farklı şekilde kuruldu. BNB Chain ve Binance Labs, işletmelere altyapı, rehberlik, para ve ekosistem desteği konularında yardımcı olmak için ilk kez birlikte çalışıyor.” Binance Labs’in MVB’ye ihtiyacı olan parayı vereceğini söyledi.

Tur başvuruları 8 Temmuz 2022’ye kadar yapılacak ve program 11 Temmuz 2022’de başlayacak. Binance Labs ve BNB Chain, MVB hızlandırıcı programının bir parçası olacak ve altı ila sekiz hafta sürecek kazanan fikirleri duyurmak istiyor. Haziran sonundan önce koçluk ve atölye çalışmaları.

BNB Zinciri yatırım direktörü, yeni MVB hızlandırıcı programına yatırılabilecek para miktarında bir sınır olmadığını söyledi.

“Yatırım üst sınırımız yok. Binance Labs, bir yatırım kararı vermeden önce kuluçka için seçilen projeler için kapsamlı bir değerlendirme süreci izleyecektir. MVB programına sağladığımız destek, sadece paranın ve fonun kendisinin ötesine geçiyor.”

Regina, en son MVB turunun daha önce BNB Zinciri ile hiç çalışmamış blok zinciri geliştiricilerine açık olduğunu söylemeye devam etti. “Erken aşama, prototip ve büyümesi gereken piyasaya sürülen ürünler de dahil olmak üzere, geliştirmenin tüm aşamalarında işletmelere yatırım yapmaya hazırız” diyerek devam etti.

Hızlandırma programı ayı piyasası nedeniyle risk altında değil. Regina, BNB Chain ve Binance Labs’in zorlu piyasa koşullarının daha güçlü projelere yol açma eğiliminde olduğunu düşündüğünü söyledi.

“Ayı piyasaları, blok zinciri ekosisteminde gerçekten fark yaratan projeleri değerlendirmenin ve desteklemenin harika bir yoludur. Herhangi bir şey olursa, şimdi güçlü, misyon odaklı projeleri tespit etmek ve büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olmak için en iyi zaman.”

BNB Chain’in kriptoda ayı piyasalarını endüstrinin büyümesi için bir şans olarak görme şekli, Binance’in büyük resmi görme şekline benziyor.

Son pazar düşüşünün bir sonucu olarak, şirketin CEO’su Changpeng Zhao, ayı piyasalarının “en yeteneklileri elde etmek için harika bir şans” olduğunu söyledi. Sonuç olarak, şirket 2.000 kişiyi daha işe almak istiyor.

Dallas Mavericks’in sahibi ve milyarder bir kripto yatırımcısı olan Mark Cuban, kıdemli yatırımcı Warren Buffett’in iyi bilinen bir alıntısını alıntılayarak buna katılıyor: “Yalnızca gelgit söndüğünde kimin çıplak yüzdüğünü keşfedersiniz.”

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.