Binance, Splyt kripto işbirliği ile süper bir uygulama kurmayı planlıyor

0

“Süper uygulama etkinleştirici” ile yapılan işbirliği, kullanıcıların Binance Pay kullanarak kripto ile taksi hizmetleri ve yiyecek teslimatları kiralamasını sağlayacak.

Dünyanın en büyük kripto para ticareti olan Binance, Binance uygulamasına harcama seçenekleri almak için bir “süper uygulama etkinleştirici” olan Splyt ile işbirliği yaptı. Splyt hizmetleri için hazırlanan harcama seçenekleri kripto para birimini kapsar.
Bir Splyt temsilcisi Cointelegraph’a verdiği bilgiye göre, entegrasyon canlı olduğunda Binance kullanıcılarının binance kullanıcılarının selamlanan hizmetler için harcama yapmasına izin verecek, aynı zamanda “bisiklet paylaşımı, scooterlar, havaalanı transferleri, toplu taşıma araçları ve hatta yemek teslimatı” için de harcama yapabilecek.

Haber, Pazartesi günü Bitcoin (BTC) çıkışlarında “sıkışmış işlemler” ile ilgili sorunlara katlanan Binance için biraz rahatlık gibi görünüyor. Zorluk sekiz saat gecikmeli olarak çözüldü.
Bir Splyt spikeri, Cointelegraph’ın bunun “kripto para alanındaki ilk işbirliği” olacağını ve Bitcoin 25.000 doların altında riskli bir oran hareketiyle karşı karşıya kaldığını söyledi ve “Splyt, onun iyileştirilmesiyle ilgileniyor.”
“Giderek artan bir şekilde, kullanıcılar günlük eylemler için harcamak üzere kripto cüzdanlarına geri dönüyor. Kripto cüzdanlar için bir sonraki aşama olarak günlük hizmetleri tamamen dahil etmek.”

Binance için, kripto harcamaları alanında bir dayanak elde etmenin farkında oldukları bir sır değil. CZ için harcamalar ve uygulama entegrasyonları, evrensel Binance marka anlayışını artırmayı amaçlar.

Dünya, COVI-19 pandemisinden sonra yavaş yavaş yeniden açıldığından beri, CZ, dünyanın dört bir yanındaki uluslara ve yatırımcılara kripto ve Binance Pay’i ayarlayarak bir dünya turu başlattı.

Rapor, Binance’in dünya çapında 150’den fazla ülkede 90 milyon kullanıcı tarafından kullanıldığını duyurdu. Splyt için işbirliği, geniş bir tüketici tabanına girişin kilidini açıyor:
“Farklı bakış açısı eşit derecede önemlidir: hareketlilik ve diğer pazar hizmetleri, ortaklaşa yüz milyonlarca kullanıcısı olan kripto satış noktaları aracılığıyla erişilebilir olarak, onay ve pazarlama miktarlarını önemli ölçüde iyileştirebilir.”

Kritik olarak, BlockFi, Gemini ve en yeni Coinbase duyuru personeli kesintileri gibi şirketler gibi, duyuru aynı zamanda Binance’in ayı piyasasına girdiğinin kanıtıdır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.