Binance.US artık kullanıcıların ücretsiz Bitcoin ticareti yapmasına izin veriyor

0

Küresel bir borsanın ABD şubesi olan Binance.US, platformunda bitcoin spot ticareti için tüm ücretleri aldı. Kullanıcılar artık ABD doları, BUSD ve tether ile gerçek zamanlı olarak ücretsiz olarak bitcoin ticareti yapabilecekler.

Daha önce site, 50.000 doların altındaki işlemler için yüzde 0.1 ücret talep ediyordu. Ne kadar çok satın alırsanız, maliyetler o kadar az sıklıkta gerçekleşir. Binance. ABD bu adımı atarak en düşük ücretlere sahip olduğu iddiasını destekleyebilir.

Binance.US CEO’su Brian Shroder, “Bunu, işimizdeki ücretleri nasıl ele aldığımızı değiştirmek, kripto para birimini daha kolay elde etmek ve ihtiyaç duyduklarında pazarımıza ve müşterilerimize yardımcı olmak için bir şans olarak görüyoruz” dedi.

Mevcut piyasada, ABD’nin davranış şekli daha fazla tüccar çekecek.
Ayı piyasası hem yatırımcılar hem de kurumlar için işleri çok zorlaştırıyor. Binance.move US’s, piyasa istikrarsız olduğunda bağımsız tüccarların ve yatırımcıların nasıl çekileceğinin iyi bir örneğidir.

CoinGecko’nun Güven Puanına Göre En İyi Kripto Para Borsaları Sıralaması, Binance’in dünyanın en iyi borsası olduğunu söylüyor. Binance.US şu anda ABD’de üçüncü. Nisan ayında bir tohum turunda 200 milyon dolardan fazla kazandıktan sonra, şirket 4,5 milyar dolar değerindeydi.

Parasının çoğunu işlem ücretlerinden kazanan bir borsa için seçim net değil. Hareket aynı zamanda sürpriz oldu çünkü çok fazla bitcoin ve USDT’nin alınıp satıldığı yoğun bir dönemde gerçekleşti.

Ancak zorlu piyasa koşullarına rağmen Binance yaptığı her şeyden oldukça emin görünüyor. Binance, aynı anda 2.000’den fazla iş için başvuru alıyordu ve tüm büyük borsalar, piyasanın çok kötü olması nedeniyle insanları işten çıkarıyordu. CZ, borsanın “güçlü bir savaş sandığı” oluşturduğunu söylüyor ve mevcut “kripto kışı”nın yeni çalışanları işe almak için daha fazla yatırım yapmak için mükemmel bir zaman olduğunu düşünüyorlar.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.