Binance’in sahibi olduğu Trust Wallet artık Binance Connect’te kullanılabilir

0

Binance kripto para borsasının sahip olduğu önemli bir kendi kendini saklama kripto para cüzdanı olan Trust Wallet, büyük bir entegrasyonu tamamladı. Bu, kripto para birimleri satın almayı kolaylaştıracaktır.

Şirket, 22 Haziran’da Cointelegraph’a resmi itibari para-kripto sağlayıcısı Binance Connect’in Trust Wallet platformuna eklendiğini söyledi. Bu, müşterilerin artık doğrudan kredi veya banka kartlarıyla 200’den fazla kripto varlığı satın alabilecekleri anlamına geliyor.

Yeni Trust Wallet kripto satın alma özelliğiyle, doğrulanmış kullanıcılar cüzdanlarına 40’tan fazla fiat para birimi yükleyebilir. Bu, kripto para birimi satın almayı kolaylaştırır.

Kullanıcıların Binance Connect aracılığıyla Trust Wallet’a para göndermek için Binance’de yaptıkları aynı Müşterini Tanı (KYC) kontrollerinden geçmeleri gerekir. Bir Binance temsilcisi Cointelegraph’a “Binance’ın KYC’si ile aynı yüksek kaliteyi ve süreci sürdüreceğini” söyledi.

Temsilci, Trust Wallet’a para göndermek için Binance Connect kullanırken yüzde 2’lik bir ücret olduğunu söyledi.

Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Çin, Ontario, Küba, Beyaz Rusya, Kırım ve diğerleri gibi bazı ülkelerdeki kullanıcılar entegrasyonu kullanamaz, ancak diğer tüm Trust Wallet kullanıcıları kullanabilir. Bizimle konuşan kişi entegrasyonun 21 Haziran’da yürürlüğe girdiğini söyledi.

Yeni bağlantının amacı, müşterilerin Web3’e veya merkezi olmayan varlıklara erişimini kolay ve sorunsuz hale getirmektir. Geçmişte, Web3 kullanıcıları doğrudan blok zincirlerinde kripto para birimi almak için uzun bir süreçten geçmek zorundaydı. Açıklamaya göre, sonunda paralarını bir blok zincirine koymadan önce birçok kontrollü borsadan geçmeleri gerekiyordu.

Binance, Binance değişim hesabı yerine Trust Wallet hesabına para yatırmanın artılarını ve eksilerini ayrıntılı olarak açıklamadı. Adamın söylediği tek şey şuydu:

Kripto para biriminizi nasıl kullandığınız, onunla ne yapmak istediğinize bağlıdır, ancak Trust Wallet’ı kullanmak birçok blok zincirindeki varlıklara erişmeyi ve Web3 dünyasına katılmayı kolaylaştıracaktır.

Eskiden Bifinity olarak adlandırılan Binance Connect, fiat-kripto para birimi ödemelerine odaklanan yeni bir Binance yan kuruluşudur. Mart 2022’de piyasaya sürüldü. Bundan sonra, İngiltere’nin Mali Davranış Otoritesi, Bifinity’ye şirketin yatırım işi Eqonex ile olan bağlarını sorgulayan bir uyarı gönderdi.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.