Bir dilekçede, bir dizi Coinbase çalışanı liderlikte bir değişiklik çağrısında bulundu.

0

Mirror.xyz’de şu anda silinen bir dilekçeye göre, bazı Coinbase çalışanları, bitcoin borsasındaki üç üst düzey yöneticinin kovulmasını istiyor. Twitter’da, üçü arasında yer almayan Coinbase CEO’su Brian Armstrong, davranışı “birden fazla düzeyde gerçekten aptal” olarak nitelendirdi.

Dilekçede Coinbase COO’su Emilie Choi, COO Surojit Chatterjee ve Chief People Officer LJ Brock’un istifaları istendi. Dilekçenin bir kopyası İnternet Arşivi’nin Wayback Makinesi’nde görülebilir.

Dilekçeye göre, “Biz Coinbase çalışanları, yürütme ekibinin son zamanlarda Şirketin, çalışanlarının ve hissedarlarının çıkarlarına en uygun olmayan kararlar aldığına inanıyoruz.”

Dilekçe sahiplerine göre Coinbase’in “başarısız” NFT platformu, “zehirli” personel değerlendirme sistemi ve ısrarcı ve “sürdürülemez” işe alım teknikleri.

Armstrong, bir Twitter ileti dizisinde, memnun olmayan çalışanlara “bırakıp inandığınız bir şirkette çalışacak bir şirket bulmalarını” söyledi.

“Bizim kültürümüz toplum içinde övmek, özelde eleştirmek” dedi.

Bölünme, borsanın işe alımları durduracağını ve kabul edilen bir dizi iş teklifini iptal edeceğini söylemesinden kısa bir süre sonra gerçekleşti, bu sorun dilekçede de ele alındı. Brock’un bu ayın başlarındaki blog gönderisine göre Coinbase, öngörülemeyen sularda gezinmek için personel büyümesini dondurmak için ek “sıkı prosedürler” almayı seçti.

Birçok müşteri, iflas durumunda borsanın müşteri nakitine el koyma hakkına sahip olduğunu anladıktan sonra Coinbase’e de kızıyor.

Borsa, en son mali raporunda, “Muhtemelen daha iyi yapabileceğimiz çok şey var, ancak dışarıdan bir şeyler sızdırmak istediğiniz bir yerdeyseniz, o zaman gitme vaktiniz geldi” diye uyardı.

Armstrong’a göre, dilekçeyi imzalayan çalışanlar, “iş arkadaşlarına, hissedarlara ve müşterilere” zarar verdiği için işten çıkarılacak.

“Açıkçası, daha iyi yapabileceğimiz çok şey var,” dedi, “ama dışarı bilgi sızdırmak istediğiniz noktadaysanız, gitme zamanı.”

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.