Bir müzayedede King Bored Ape sadece 67 ETH’ye satıldı.

0

Bu canı sıkılmış maymunun altın halka küpeleri, kral cübbesi, kahverengi kürkü, madeni para gözleri ve gri bir arka planı var. Şapkası yok. Bugün gerçekleşen son derece garip iki Bored Ape işlemi var. Biri olması gerekenden çok daha ucuza satıldı. Başka bir şey gerçekten değerinden çok daha fazla satıldı.

King Ape’lerin ne kadar pahalı olduğunu bilmiyorsanız, şuna bir bakın: 8585 No’lu Bored Ape Yat Kulübü 2.702.462 $ değerinde.

Çoğu insan bu müzayede hakkında konuştu, çünkü çoğunlukla fiyat yükseldi. Ama aynı zamanda, BAYC müzayedenin en ünlü koleksiyonlarından biri olduğu için.

Şimdiye kadar satın alınan en pahalı BAYC NFT değil, ancak kolayca dördüncü en pahalısı.

Bu şimdiye kadarki en güzel Sıkılmış Maymun olabilir. #8585 gibi bir şempanzenin taç ve güneş gözlüklerinden başka neye ihtiyacı var?

Mavi Arka Plan NFT üzerindeki resimde Kral tacı, kalp şeklinde güneş gözlüğü ve Saykodelik gövdeli Trippy kürklü Bored Ape görülmektedir.

Bored Ape #8585, Rarity enstrümanında 190.2’lik bir puana sahip ve bu da onu 441. sıraya koyuyor. Bu işlemden önce, yaklaşık iki ay tutuldu ve 696.969 ETH’ye satıldı ve yaklaşık yüzde 104 veya 1.32 milyon dolar getiri sağladı.

Bored Ape #8585’in satışı, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundan en nadir saykodelik kürklü maymunları almak için çılgın bir acele başlattı.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.