Birisi bir Ape katında 1.024 eth (1.2 milyon $) harcadı

0

Şu anda Bored Ape dünyasında ne gibi garip şeyler oluyor?

Her ikisi de herkesi hayrete düşüren iki tuhaf anlaşma vardı. Bunun bir hatadan mı yoksa başka bir şeyden mi kaynaklandığından emin değiliz. Biri bir kat Ape (solda) satın almak için 1.2 milyon dolara eşdeğer 1.024 eth harcadı, oysa bunun yerine 12 BEY BAYC (sağda) satın alabilirdi.

Öte yandan OpenSea’de gerçekleşen bir başka işlem daha oldu. King maymunlarının en pahalı BAYC’lerden biri olduğunun farkındasınız. Bu noktada, bunlardan biri toplam 67 ETH karşılığında satın alındı. aslında bir King Ape var, 8585 numaralı Bored Ape Yat Kulübü, sonunda satıldığında 2.702.462$’a gitti.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’leri, kurgusal olmayan metinler alanında bir kült peşinde koşma potansiyeline sahiptir. Daha basit bir ifadeyle, Bored Ape NFT’ler en maliyetli ve başarılı NFT projelerinden biridir. Bu projeler, genellikle çok renkli ve bazen de metal gövdeleri üzerinde memnuniyetsiz tavırları ve insan kıyafetleri olan serseri maymunların resimlerini içeriyor.

Gerçek bir Web 3.0 firması olan Yuga Labs, her biri farklı kürk, giysi, başlık, göz vb. gibi farklı “özelliklere” sahip 10.000 maymunla gelen BAYC NFT’leri desteklemektedir. Bored Ape NFT’leri en yüksek düzeyde tutulur.

Daha önce de söylendiği gibi, Nisan 2021’de ilk üretildiklerinde her biri 0,08 ETH maliyetle yayınlandılar. Sonuç olarak, Bored Apes’in erken yatırımcılara en orantısız kârlar sunan NFT’lerden biri olması oldukça muhtemeldir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.