Bitcoin, 20.000 doların üzerinde haftalık bir final düzenliyor, ancak piyasa kırılgan bir köprüde

0

Bitcoin (BTC) yeni bir döneme başlıyor ancak piyasa ciddi kayıplarla dolu bir haftayı yakalarken 20.000 dolarlık destek için mücadele ediyor.

Sadece haftalar önce akla hayale sığmayan şey, şu anda – 2017’den 2020’ye kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan – 20.000 $ gibi bir gerçektir – yatırımcılara trajik bir deja vu hissi vermek için geri ödeme yapıyor. Bitcoin hafta sonu boyunca 17.600 dolara kadar düştü ve 20 Haziran Wall Street açılışı öncesinde endişeler yüksek uçuyor.

BTC oranı başarısızlıkları istatistiksel olarak burada ve daha da düşük olsa da, son durumlarda ağ gücü için sorunlar artıyor ve farkındalık son derece madencilere odaklanıyor.

Buna, makro taleplerin muhtemelen dibe vurmadığı anlaşmasını da ekleyin ve Bitcoin ve kripto ile ilgili hislerin neden düşük statüde olduğu ortaya çıkıyor.

Önümüzdeki günlerde Bitcoin oranı çabası göründüğünde, sahipleri için bazı önemli gelir bölgelerine bir göz atmak için.

Bitcoin haftalık grafikte 20.000 doları koruyor.
Bitcoin’in en son haftalık bitişi 20,580 dolardan daha kötü olabilirdi – en azından haftalık bir zaman diliminde bir yardım derecesini sürdürmek için düzenlenen en büyük kripto para birimi.

BTC/USD, bir gecede Bitstamp’ta 20.629$’lık en yüksek seviyelerine ulaştı ve ardından 20.000$’ın altında anında güçlenmek için geri ödeme yaptı ve bu, durumun daha düşük bir zaman diliminde tehlikeli olmaya devam ettiğini ima etti.
Bazıları bir toka iyileşmesi çağrısında bulunsa da, spikerler arasındaki çok yönlü tutum, daha dikkatli bir pozitiflik olmaya devam ediyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.