Bitcoin (BTC) ağından para çekme işlemleri artık askıya alındı

0
NFT Haberleri

Bitcoin (BTC) ağı, 2022-06-13 11:43:43 UTC (UTC) tarihinde para çekme işlemlerini kısaca durdurdu. BEP20 ve ERC20 gibi diğer ağlar BTC çekimlerini kabul etmeye devam ediyor.

Bunun nedeni, daha önceki bir grup işlemin yetersiz işlem ücretleri nedeniyle takılması ve Bitcoin (BTC) ağında bir para çekme birikimine yol açmasıdır. Binance ekibi, Bitcoin (BTC) ağından para çekme işlemlerini mümkün olan en kısa sürede geri yüklemek için özenle çalışıyor.

Binance, kullanıcıları ayrı bir duyuruyla, para çekme mekanizmamız kararlı hale geldiğinde Bitcoin (BTC) ağından para çekme işlemlerinin devam edeceği konusunda bilgilendirecek.

Lütfen aklında bulundur:

Bekleyen bazı Bitcoin (BTC) ağ para çekme işlemleri, Bitcoin (BTC) ağ para çekme işlemleri devam ettiğinde reddedilebilir. Kullanıcılar bu durumda para çekme taleplerini yeniden göndermelidir.

BTC’yi yine de diğer ağlardan çekebilirsiniz ve her şey normal çalışıyor.

finans ekibi bunun neden olduğu rahatsızlıktan dolayı pişmanlık duyuyor.

Kripto para birimlerinde alım satımın yüksek düzeyde piyasa riski vardır. Herhangi bir şey alırken ve satarken lütfen dikkatli olun. Binance’in ticaretle ilgili herhangi bir zarardan sorumlu olmadığını lütfen unutmayın.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.