Solana 6. Sıraya Sıçradı, Bitcoin Düştü ve EverGrow Coin NFT Kredisini Başlattı

0

Bitcoin düştü. Keşke bir 1 Nisan şakası olsaydı: Kripto piyasası bir günde 100 milyar dolarlık piyasa değeri kaybetti. Mart ayının son haftası ‘kripto kışı’ nihayet sona ermiş gibi geldi – ancak yatırımcıların Bitcoin boğalarının ayıları yenmesi için biraz daha beklemesi gerekecek.

1 Nisan itibariyle, Bitcoin 45.150 dolar değerinde. Bu, dünkü fiyatta 2.000 dolarlık bir kayıp ve Bitcoin’in kilit direnç seviyelerinden potansiyel bir ret olduğunu gösteriyor. Fiyatlar 28 Mart’ta kısa bir an için 48.000 $’a ulaştığı için Bitcoin 200 günlük hareketli ortalamasına ulaştı.

Into the Cryptoverse’den en iyi Bitcoin analisti Benjamin Cowen’e göre, 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmak Bitcoin için açık bir yükseliş göstergesi olacaktır. Fiyatlar 48.000 doların üzerinde tutulabilirse, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yeni bir Bitcoin’e doğru bir kırılma olabilir. Ancak şimdilik yatırımcılar pozisyonlarını biraz daha uzun süre tutmak isteyebilirler.

Bitcoin şu anda kripto para piyasasının %42’sine eşit olan 850 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Solana 6. sıraya sıçradı

Solana hariç tüm büyük kripto tokenleri bugün kırmızı renkte. Solana’nın SOL tokeni, piyasa değerine göre kripto sıralamasında hem Cardano hem de XRP’nin önüne geçtiği için geçen hafta fiyatta %22’lik bir artış gördü. CoinMarketCap, Solana’nın toplam değerini 126 dolarlık bir token fiyatıyla 41 milyar dolar olarak tahmin ediyor.

Peki solana Bugün kripto pazarındaki genel zayıflıktan kaçınmayı başard? Nisan ayına kadar NFT’ler için OpenSea pazarına entegrasyon da dahil olmak üzere, fiyat artışının arkasında bir dizi haber duyurusu var. OpenSea, toplam hacim (23,5 milyar $) ve kayıtlı tüccarlar (1,4 milyon) ile en büyük NFT pazarıdır.

Daha fazla mesaj

Solana tabanlı NFT’ler daha yüksek işlem hızlarına ve daha düşük ağ ücretlerine sahipti ve blockchain ağı şu anda Magic Eden pazarında mevcut. OpenSea ile entegrasyon Solana’yı Polygon, Ethereum ve Klatyn’den sonra pazardaki dördüncü ağ yapacak.

Diğer yandan dijital varlık yöneticisi CoinShares ve FTX’in üçüncü en büyük kripto borsası ortaklaşa SOL stake ödülleri sunan bir ürünü piyasaya sürdü. Ürün kurumsal yatırımcılara yöneliktir ve Solana’ya büyük miktarlarda sermaye çekmesi beklenmektedir.

Popüler çevrimiçi battle royale oyunu PUBG’nin arkasındaki geliştiriciler de geçen hafta Solana Labs ile bir ortaklık duyurdu. Krafton, SOL ile daha fazla blok zinciri tabanlı oyunlar geliştirecek ve genel olarak token ve kriptoya daha fazla dikkat çekecek.

EverGrow Coin, NFT kredisini başlattı

NFT’ler, ticaret hacmi 25 milyar doları aştığı için geçen yıl büyük bir başarı elde etti. Bored Ape Yat Kulübü NFT’leri her biri 200.000 doların üzerinde satarken (Madonna az önce bir tanesini 500.000 doların üzerinde satın aldı), NFT satışlarının çoğu sadece yüzlerce dolar veya daha azına gidiyor. Ancak yakında NFT sahipleri ve koleksiyoncuları, EverGrow Coin ekosistemi aracılığıyla NFT’leriyle pasif gelir elde edebilecekler.

EverGrow Coin’ler NFT pazarı, NFT kredilendirmesinin yepyeni özelliğine izin verir. Protokol, teminat olarak NFT’lere karşı kripto borçlanması sunar ve dijital varlıklarınızı gerçekten satmadan kriptoya erişim sağlar. Ödünç alınan para, ödüller kazanmak, faizi ödemek ve eve biraz pasif gelir sağlamak için binlerce Defi projesinden birine yatırılabilir.

EverGrow Coin, NFT pazarının önümüzdeki haftalarda düşeceğini ve Binance ekosistemindeki BNB Zincirini temel alacağını duyurdu. EverGrow Coin’in kendisi, geçen yıl Eylül ayından bu yana yatırımcılara 35 milyon doların üzerinde ödeme yapan hiper-deflasyonist bir yansıma tokenidir. Yansımalar, işlemlerde %14’lük bir vergi ile finanse edilmektedir.

NFTYORUM.COM ‘ da en güncel bitcoin analizlerini bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.