Bitgert Geleceği: Bitgert Bu Yıl 0.0001 Dolara Ulaşabilir

0

Geçtiğimiz birkaç hafta Bitgert projesi için en iyilerden biriydi. Ayı piyasası bugün yine ısırıyor. Çoğu kripto para birimi şimdi son 24 saat için negatif büyüme kaydediyor. Büyük bir düşüş kaydeden madeni paralar arasında, yazı yazılırken %8 düşüş olan Shiba Inu var. Bu, ilk 15 kripto para birimindeki bir madeni para için büyük bir düşüş.

Aynı dönemde, Bitgert (BRISE) sektördeki en hızlı büyümelerden birini sürdürmeyi başardı. Aslında, kripto analistlerinin projesi şudur: Bitgert 0.0001$’a ulaşmak için bu yıl daha fazla sıfır öldürecek. Aşağıda daha fazlasını okuyun:

Bitgert

Geçtiğimiz birkaç hafta Türkiye için en iyilerden biri oldu. Bitgert projesi. Bu, Brise fiyatının bir sıfırı öldürme noktasına patladığı dönemdir. Brise madeni parasının katlanarak büyümesi, Bitgert ekibinin piyasaya sürdüğü ürünler tarafından yönlendirildi. En büyük itici güç, Bitgert BRC20 zinciriŞubat ayı ortalarında başlatılan.

Bitgert zincirinin lansmanını takiben, zincire eklenen birçok ürün ve proje de dahil olmak üzere birçok gelişme var. bu Bitgert değişimi çıkan büyük ürünlerden biridir. Ama Bitgert başlangıç ​​stüdyosu zincire vurduğu yüzlerce projeyle Brise fiyatını artıracak bir başka program.

Bu yıl Brise BRC20 blok zincirindeki devasa ürün koleksiyonu ve 1000’den fazla projeyle, BRISE’nin bu yıl 0.0001$’a ulaşma olasılığı yüksek. Bitgert ayrıca artırılacak Bitgert köprüsü, zaten başlatıldı. Bu nedenle, şu ana kadar hiçbir şey Bitgert fiyatının mevcut 0,00001192 $ fiyattan 0,0001 $’a ulaşmasını engelleyemez.

Daha fazla mesaj

Centcex

Centcex 2022’de madeni paranın gösterdiği büyük potansiyel nedeniyle bu listeye girdi. Centcex fiyatı, tıpkı Bitgert, son 30 gün için. Piyasa daralırken bugün hala iyi gidiyor. Bu üstel Centcex büyümesini yaratan en büyük faktör, kripto yatırımcılarının bu projenin tasarımından gördükleri devasa getiriler.

Centcex ekosistemi için en fazla sayıda üründen birini geliştirecek bir projedir. Ürünler, geliştirmesi devam eden kripto borsası, staking programları vb. Centcex, sonrasında düşünülmesi gereken bir projedir.

Shiba Inu

Shiba Inu fiyatının %8 düşmesiyle, bu, 2022’nin büyük bölümünde düşen kripto para birimlerinden biridir. Bu parayı daha çekici hale getirmek için bazı girişimlerde bulunuldu, ancak pek bir başarı sağlanamadı. Shiba Inu ürünlerinin piyasaya sürülmesi, diğerlerine kıyasla hala yavaş. Bitgert bu da onu sektörde daha az rekabetçi hale getiriyor.

SHIB ile işlem yapmak da pahalıdır ve işlem sayısının hızla azalmasının nedeni bu olabilir. Düşen fiyatı da etkileyebilir. Ancak Bitgert köprüsü, Shiba Inu’yu düşürmenin çözümlerinden biri olabilir. Köprü, SHIB’nin borsada işlem görmesini sağlayacak. Bitgert zinciri daha ucuz bir komisyon ücreti sunan.

NFTYORUM.COM ile Bitgert Geleceği gibi bir çok coin analizi yazısına ulaşabilirsiniz.

Diğer içeriğimize göz atın: NFT Dünyasında Kendinizi Korumanın 7 Yolu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.