Bitgert Startup Studio Programıyla Hızla Büyüyor

0

Bitgert, bu yıl sektördeki en büyük kripto para birimlerinden biri.

Sonrasında Bitgert (BRISE) Devrim niteliğindeki BRC20 blok zincirini piyasaya sürdükten sonra ekip, Brise blok zincirine daha fazla proje getirmek için zincir için ürünler ve programlar geliştirmeye başladı. Bitgert Startup Studio, Bitgert’in başlattığı en büyük programlardan biri olmuştur.

Bitgert Startup ​​Stüdyosu bu projeyi büyük ölçüde büyütmesi öngörülen ürünlerden biri ve şimdiden umut verici sonuçlar gösteriyor. Bitgert başlangıç ​​stüdyosu ve Bitgert’i nasıl hızla büyüttüğü hakkında daha fazla bilgi edinin:

İçindekiler

Bitgert

Başlattıktan sonra Bitgert blok zinciri, ekibin bir sonraki yaptığı şey, küçük ölçekli sektördeki işletmelere yönelik bir program olan Startup Studio’yu başlatmak oldu. Bu programın amacı, küçük ölçekli endüstrideki girişimcilerin Bitgert zinciri aracılığıyla para toplamalarına yardımcı olmaktır.

bu Bitgert Startup Studio, girişimcilerin işletmeleri için BRISE ile eşleştirilmiş BRC20 jetonları oluşturmasına olanak tanır. Jeton, Bitgert zinciri destekli DEX’te listeleniyor ve yatırımcılar jetonu satın alabilecek ve toplanan para işi finanse etmek için kullanılacak.

Bitgert Startup Studio’nun zaten piyasaya sürülmesiyle ekip, zincir üzerinden birden fazla ürün getirmeyi bekliyor. Bu program aracılığıyla oluşturulacak tüm işletmeler, Bitgert zinciri. Startup Studio, Bitgert projesini bu şekilde hızla büyütüyor.

Daha fazla mesaj

Ekip, önümüzdeki 365 gün içinde 1000’den fazla ürüne sahip olmayı planlıyor. Bitgert Bu yıl sektördeki en büyük kripto para birimlerinden biri. Bitgert projesi bu yıl bu şekilde hızla büyüyecek.

Centcex

Şimdi Bitgert hızla büyüyor ve aya gidiyor, izlenecek bir sonraki proje hangisi? Kripto yatırımcılarının Centcex madeni parasına daha fazla dikkat etmesi gerekiyor. Centcex, fiyata ve piyasa değeri büyümesine bakıldığında hızla yükselen bir madeni paradır.

Centcex madeni para, henüz genç olmasına rağmen başarılı bir madeni paranın tüm özelliklerini gösterir. Bu, son birkaç hafta içinde hızla yükselen Centcex fiyatından görülebilir ve piyasa değeri de hızla büyüyor.

Centcex proje, ekosistem üzerinde büyük bir ürün koleksiyonu oluşturarak en büyük blok zinciri ekosistemini oluşturmaya odaklanıyor. Etki, zincir ürünlerindeki milyonlarca kullanıcı nedeniyle büyük ağ benimsemesi olacaktır.

Ayrıca zincirdeki Centcex ürünlerinden büyük bir gelir elde edilecek. Bu nedenle, sonra BitgertCentcex bir sonraki proje saati olabilir.

NFTYORUM.COM ile en güncel coin analizlerini anında takip edebilirsiniz.

Diğer yazımıza göz atmayı unutmayın: Japon Jimnastiği Yıldızı Kohei Uchimura, NFT Koleksiyonu Başlattı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.