Black Platinum Gold, ilk Lüks yolculuk NFT’nin açılışını yapacak

0
NFT Haberleri

Black Platinum Gold, yolculuk dünyasında NFT avantajının en son örneği olacak. Hoşgörü gezisi müzayede çıkışı, Unlocking Uniqueness NFT’si için bir yatırıma başladı. Yatırımın şampiyonu daha sonra İtalya’nın Como Gölü’ne yapılacak etkileyici bir Yılbaşı gezisini geri ödemeye hazır olacak.

Black Platinum Gold’un (BPG) ilk NFT’si için açık artırma şu anda OpenSea’de. Minimum talep 40 ETH’dir (şu anda 45.250$) ve açık artırma 5 Eylül 2022’ye kadar devam edecek.

Açık artırmanın şampiyonu, NFT ile birlikte şirketin bağlılık stratejisinden 10.000 BPG puanı kazanacak. NFT, Como Gölü’ndeki zarif Villa Breakwater’ı görüntüleyen bir video fragmanıdır. NFT sahibi, 1900 metrekarelik villaya kendisi ve 15 ziyaretçi için giriş hakkı alacak.

Ek olarak, NFT sahibi birçok özel deneyim kazanacaktır. Bu, kişisel bir şef, uzman miksolog, fotoğrafçı ve 2022 Yılbaşı Gecesi’nde canlı bir müzikal operasyonu kapsar.

Her şey, Black Platinum Gold’un ilk ödemesiyle yolculuk NFT alanına hızlı erişim hazırladığını varsayıyor. Seyahat endüstrisi – yıllık yaklaşık 7,6 Trilyon $ uluslararası geliri ile – seyahat endüstrisi, şu anda NFT’leri araştıran çok güçlü bölümlerden biridir. Bununla birlikte, BPG’den gelen bu bağış, onu bugüne kadar NFT’lere yapılan en çarpıcı lüks gezilerden biri olarak belirliyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.