BLOCKv, NFT’leri hayata geçirmek için en iyi markalarla işbirliği yapıyor

0

BLOCKv, NFT teknolojisindeki bir sonraki adımdır. Bu yaratıcı şirket 2017’den beri faaliyet gösteriyor ve son zamanlarda sayısız kullanıcı dostu özelliğe sahip yeni NFT blok zincirini piyasaya sürdü. Katlanarak büyümeye ve dünya çapında dijital varlıkları benimsemeye devam ediyorlar. Ayrıca BLOCKv, yeni teknolojisini toplu kabul için kullanmayı planlıyor.

BLOCKv, yaklaşık 37 milyon programlanabilir NFT’yi etkinleştirdi ve bunlar NFT alanında yeni değiller. Ayrıca blok zincirine yeni başlayanlar için kolay bir giriş noktası sunar.

BLOCKv, milyonlarca insanın NFT dünyasına girmesini sağlar

Daha fazla mesaj

BLOCKv teknolojisi şu anda dünya çapında NBA, Unilever ve Pepsico gibi büyük şirketler aracılığıyla kullanılmaktadır. Ayrıca, küresel NFT cüzdanı özeldir. Bu cüzdan, herkesin yalnızca bir e-posta veya telefon numarası ile NFT’leri ve dijital nesneleri toplamaya başlamasını sağlar.

Önceki Tether CEO’su tarafından ortaklaşa kurulan BLOCKv, programlanabilir ve etkileşimli NFT’lerin yapılmasını, basılmasını ve dağıtılmasını kolaylaştırır. Temel olarak, bu platform blok zinciri için kullanıcı dostu bir arayüz katmanı görevi görür.

Geliştirme platformu son teknolojidir ve tüm NFT sürecini basitleştirir. Buna ek olarak, şirket ağırlıklı olarak etkileşimli ve programlanabilir NFT segmentine odaklanmaktadır. Sosyal medya, AR, VR QR kodları ve daha fazlası bu kategoriye girer.

Sonuç olarak, BLOCKv son zamanlarda NFT ekosisteminde çok başarılı olan bazı büyük güncellemeler yayınladı. Görünüşe göre, yeni bahis özellikleri, ayarlanabilir pazar yerleri ve son derece düşük komisyon fiyatları.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.