Whoops, 350.000 $ Bored Ape NFT %99,9 zararla satıldı

0

Bored Ape NFT’leri dünya çapında en çok tanınan NFT markaları arasındadır ve bununla birlikte Bored Apes, giriş seviyesi NFT’ler için 250.000 dolardan fazla komuta etmektedir.

Fored Ape Yat Kulübü

BAYC’nin tanıtılmasına gerek yoktur, bu bir hane adıdır ve NFT’lere veya Web3’e ilgisi olmayan kişiler BAYC markasını tanımlayabilir. NFT alanı için bir “poster çocuğu” olarak, BAYC NFT’leri bazen birçok insanın NFT alanıyla ilk etkileşimidir.

Ana akım medya, yeni bir ünlünün kısa süre önce bir Bored Ape NFT’ye nasıl yüz binlerce ABD doları harcadığını defalarca bildirdi. Bored Ape NFT’lerin aldığı ilgi miktarıyla birlikte, Web3 alanı dışındaki birçok kişi genellikle Bored Ape ile ilgili haberlerle etkileşime girer. Birden fazla şekilde, Bored Apes NFT’leri, genel halkın önemli bir kısmının NFT’leri yargılamak veya anlamak için kullandığı ölçüttür.

Son zamanlarda, Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki ekip, NFT alanındaki herhangi bir ekip tarafından en heyecan verici ve heyecan verici kararlardan bazılarını verdi. Yuga Labs, BAYC’nin arkasındaki şirkettir ve yakın zamanda Larva Labs’tan Meebits ve Crypto Punks NFT projelerini satın aldılar.

Bu, BAYC’nin en başarılı NFT projelerinden bazıları ile aynı çatı altında olduğu anlamına gelir ve bu, BAYC NFT’leri ve genel olarak NFT topluluğu için yalnızca daha fazla büyüme ve heyecan verici gelişmeler anlamına gelebilir. Herkes bir BAYC NFT’ye sahip olmak ister ve insanların koleksiyona katılmak için akıllara durgunluk veren meblağlar harcadıklarına tanık olduk.

115$ karşılığında 350.000$ BAYC NFT

Daha fazla mesaj

BAYC NFT #835, 2021 Yazında “cchan” kullanıcı adına sahip bir OpenSea.io kullanıcısı tarafından 50.000 ABD Dolarına eşdeğer 16 ETH karşılığında satın alındı. Garip bir değişiklikle, BAYC NFT #835 kısa süre önce DAI’da 115 $’a satıldı ve işlemi düşündüğümüzde daha da garipleşiyor.

Satışın olası ilk nedeni, önceki sahibinin kullanılan kripto para birimini yanlış anlamış olmasıdır. “cchan” 28 Mart’ta 115 DAI’lık bir teklifi kabul etti ve sahibi DAI’yi ETH ile karıştırmış olabilir ve durum buysa, satış bir anlam ifade ediyor.

Öte yandan, aynı OpenSea kullanıcısı “cchan” daha önce Mutant Ape #11670’i aynı alıcıya 25$’a (25 DAI) satmıştı ve bu satış sırasında Mutant Maymunlar için taban fiyat 22.6 ETH (70.000$) idi. Bu noktada, bu işlemlerde bazı faul oyunlarını düşünmek abartılı değil.

Bu işlemlerin anlamlandırılması

BAYC #835’in son satışı sırasında, satıcı 75 ETH ve 106 ETH için teklifler aldı ancak %99,9 kayıpla sonuçlanan bir teklifle gitmeyi seçti. Bu parçayı yazarken, BAYC’nin taban fiyatı 106 ETH’dir, ancak özellikleri göz önüne alındığında #835 taban fiyatından çok daha fazlasına satılabilirdi.

Karışıma daha fazla karışıklık eklemek için, satıcının cüzdanını DAI’yi kabul etmesi için onaylaması gerekiyordu ve böyle bir durumda, DAI aracılığıyla yapılan işlem, satıcıdan sabit parayı kabul etmesini isteyen bir açılır pencere içeriyordu.

En güncel NFT gelişmeleri NFTYORUM.COM ‘ da.

Diğer içeriğimize göz atın: Hedron Kripto Nasıl Satın Alınır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.