Bored Ape Restoranı Kurucuları Food Fighters NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

0

Dünyanın ilk Bored Ape restoranı olan Bored & Hungry, Food Fighters NFT serisini piyasaya sürdü. Nguyen’e göre, koleksiyon “restoran endüstrisini kurtaracak” ve yemeğin ortak dili etrafında bir topluluk oluşturacak.

Food Fighters Evreni NFT Collecting, Food Fighters Universe (FFU) koleksiyonuna ve gıda ile Web3’ü birbirine bağlayan NFT koleksiyonuna adanmış 501(c)(3) kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. FFU Mayıs ayında başladığında, Ethereum ağında 10.000 benzersiz jetondan oluşan bir koleksiyon olacak.

Her NFT satın alımı, dünyanın ilk NFT destekli restoran grubunu başlatmaya yardımcı olacaktır. Grubun birincil amacı, hem fiziksel hem de meta veri tabanında toplanma yerleri yaratmaktır. Ek olarak, Food Fighters NFT sahiplerine değer ve deneyimler sunun.

İlişkili: Güçlü Bir NFT Topluluğu Nasıl Oluşturulur?

Her NFT’nin üyeleri, Web3’te ve gerçek dünyada özel etkinliklere, teşviklere ve ödüllere erişebilecek. Paket, yıllık Food Fighters Festivali’ne şahsen bilet ve hat hunisi geçişlerini içerir. Ek olarak, Food Fighter topluluğu için “Paskalya Yumurtaları” gibi gizli restoranlar olacak. Ek olarak, NFT sahipleri fikri mülkiyet ve ticari kullanım haklarının mülkiyetini elde edeceklerdir.

Web3 ruhuna uygun olarak, restoran konumları ve menü öğeleri üzerindeki kontrolü keşfetmek için Discord, Twitter ve diğer platformlardaki tartışmalar kullanılacaktır.

Daha fazla mesaj

Restoran işi Web3 tarafından kurtarılıyor

Nguyen, “İnsanlara NFT’lerin ‘sadece bir JPEG’den daha fazlası olduğunu ve IP’nin markalar ve işletmeler oluşturmak için kullanılabileceğini göstermek için Bored & Hungry’yi başlattık” dedi. “Food Fighters Universe, bu fikrin bir uzantısı.”

“Bu proje, şu anda yiyecek ve içecek endüstrisinde yaşanan tüm sorunları görerek ilham aldı. Yüksek yemek maliyeti. Personel sirkülasyonu yüksek. Hizmet kalitesi. Web3 alanını bu sorunları çözmenin ve restoran endüstrisini kurtarmanın bir yolu olarak gördüm.”

Nguyen ve Seo, en sevdikleri şefleri ve bireyleri bir araya getirerek temalar ve yemek deneyimleri üzerinde işbirliği yapacak. Bir rap efsanesi olan Bernard Freeman ve NBA All-Star/girişimci Baron Davis, Food Fighters ekibinin üyeleridir. NFT danışmanı ve danışmanı Josh Ong da bu çabaya katılıyor.

frensHouse, projeyi Bad Decisions Studio’nun artırılmış gerçeklik ve 3D çizimi ile işbirliği içinde geliştiriyor. Sanatçı frothyoatmilk, pizza, ramen, dondurma ve suşi gibi “Süper Yemekleri” içeren NFT karakterlerinden oluşan bir koleksiyon yarattı. Rastgele, her NFT’ye bir nadirlik özelliği atanacaktır.

Fighters Universe NFT’lerinin satışından elde edilen gelirin %1’i gıda sürdürülebilirliği ve dünyadaki açlık girişimlerine verilecek. İlk iki kazanan, Bol Gıda Bakımı ve Açlığa Karşı Eylem olacak.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT Haberleri sizlerle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.