Bored Ape Yat Kulübü Sahipleri bir NFT Flört Uygulaması Edinin

0

Yüz yüze görüşmek istemeyenler için, Bored Ape Yacht Club bir flört uygulaması alıyor. Şimdiye kadarki en özel flört uygulaması olacak. Aşkı bulmak için uygulamayı yalnızca NFT’leri olan kişiler kullanabilecek. “Yalnız Maymun Arkadaş Kulübü”, iletişim kurmak istemeyen insanlar için ilk flört uygulamasını geliştiriyor. Bored Ape Yacht Club (BAYC) üyesi olanlarla ilk iletişime geçilecektir. Gelecekte genişlemek istiyorlar.

Year 4000 Labs, Lonely Ape Dating Club (LADC) adlı bir grup oluşturdu. Amacı, flört alanında kriptografi ve web3’ün nasıl kullanılacağını keşfetmektir.

Lonely Bored Ape Dating Club NFT uygulaması mevcuttur. Arkasındaki mekanizma nedir?

Yani, Lonely Ape Dating Club, diğer tüm flört uygulamalarına benzer şekilde çalışır, doğru mu? Tinder, Hinge ve diğer flört uygulamalarına benzer. Kullanıcıların programı kullanarak aşkı, arkadaşlığı ve diğer şeyleri keşfetmelerini sağlar. Flört uygulamaları eskiden insanlarla tanışmak için garip bir yöntem olarak görülüyordu, ancak şimdi tüm dünyada yaygın olarak kullanılıyor. Çiftlerin yüzde 39’u artık mobil veya tablet uygulamaları kullanarak tanışıyor. 2040’a kadar bu rakam %70’in üzerine çıkmış olabilir.

Bu uygulamalar, tarihleri ​​bulmayı kolaylaştırdıkları için kullanıcılar arasında popülerdir. Bugüne kadar yeni insanlarla tanışmayı, iletişim kurmayı, flört etmeyi ve başka şeyler yapmayı kolaylaştırırlar. NFT alanında, NFT flört uygulaması aynı şeyi başaracaktır.

NFT topluluğunun üyelerine, sektörde ilgili olduğu düşünülen önlemlere dayanarak aşkı bulmalarında yardımcı olacaktır. Kullanıcılar kripto cüzdanlarını bağlayabilir ve net değerlerine ve sahip oldukları NFT sayısına göre eşleşme arayabilirler. NFT flört uygulamasının kullanıcıları, kendileri için uygun olabilecek kişilere istatistikleri de gösterebilir. Ne kadar süredir belirli NFT’leri var, ne kadar paraları var ve toplamda kaç NFT’leri var.

Bir ortakla eşleştirdiğinizde jetonlar verilir. Ayrıca sizi düşünecek olası bir refakatçi bulmak için bir hediye de sunabilirsiniz. BAYC’ye sahip olmayan kişiler, sahip olanlarla bağlantı kurmak için ‘Coin Digger’ işlevini kullanabilir. LADC bu karşılıklı faydayı ifade eder.’

Daha fazla mesaj

Girişim güzel bir konsept gibi görünse de Twitter’dakiler hemen dalga geçtiler.

Popüler Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu şu anda 6,4 milyon kişiye aittir. Bu, şu anda kaç kişinin ilişkide olduğunu, cinsel tercihlerini vb. düşündüğünüzde, yeni ortaklıklar için fazla fırsat olmadığını gösterir. Ancak bu, NFT flört uygulamasının platformunun genişlemesi ve gelişmesi için harika bir başlangıç ​​noktası olabilir.

NFT alanında anonimlik ve güvenlik kritik öneme sahiptir. Sebep bu. Sonuç olarak, bazı kullanıcılar yazılımı kullanmakta tereddüt edebilir. Benzer şekilde, bitcoin ve NFT endüstrilerine erkekler hakimdir.

Uygulamanın yaratıcılarının, kadınların uygulamayı kullanacak kadar güvende ve rahat hissetmelerini nasıl sağladığını görmek büyüleyici olacak. Yeni biriyle tanışırken, kadınlar ilk hareketi yapmak için Bumble gibi uygulamaları kullanabilir. Bu yöntem, uygulamalardan görmek istemedikleri veya görüntülemelerine uygun olmayan mesajları kaldırır.

Sadece birinin zenginliğini düşünürseniz, akıllıca seçimler yapamazsınız. “Coin Digger” işlevi, bireylerin para kaybetmesine, vazgeçmeye zorlanmasına ve çok daha kötüsünü yapmasına neden olma potansiyeline sahiptir. Lonely App Dating Club personeli muhtemelen bu NFT güvenlik endişelerini dikkate alabilir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler NFTYORUM.COM’ da.

Bored Ape haberimiz hoşunuza gittiyse: NASCAR’ın İlk Siyah Sürücüsü Wendell Scott, NFT Olarak Paylaşılan Hikayesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.