Bored Ape Yacht Club, APECoin Ve Metaverse Oyun Projesi İçin Planlar Yapıyor

0

Merakla beklenen Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun arkasındaki firma olan Yuga Labs, sanal mülk yolları satarak yüz milyonlarca dolar topluyor.

Ayrıca büyük bir yeni metaverse girişimi, Yuga’nın yaklaşmakta olan kripto para birimi ve önemli finansal veriler hakkında bilgiler var.

Şirkete göre, Yuga geçen yıl 127 milyon dolar net gelir elde etti ve bu geliri 2022 yılına kadar çoğunlukla sanal arazi satışlarından 455 milyon dolara çıkarmayı planlıyor.

Saha sunumu güncellendi ve devam eden bir bağış toplama kampanyasının bir parçası olarak yatırımcılara gönderildi ve en son güncelleme Şubat ayında yapılacak. Financial Times tarafından geçen ay yayınlanan bir makaleye göre, Yuga 5 milyar dolara kadar daha fazla fon toplamak istiyor.

Serena Williams, Jimmy Fallon ve Snoop Dogg, geçen yıl şirketin ünlü çizgi film primatları serisinden ürün satın alan ünlüler arasında. BAYC NFT satışları, ikincil piyasa satışları dahil 1 milyar doları aştı.

Yuga şu anda ürün hattını genişletmeyi planlıyor. Sanal arazi satışları, gelir akışlarını NFT maymun fotoğraflarından uzaklaştırmaya yönelik metaverse çabasının ilk adımıdır.

Şirket sunumunda “Yalnızca BAYC’nin evrenini genişletmekle kalmayıp, aynı zamanda daha büyük NFT topluluğunu (ve BAYC üyeliği dışında kalanları) katılmaya davet eden bir şey inşa etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Sanal bir rol yapma oyunu (Bored Ape), MetaRPG’dir (Bored Ape).

Daha fazla mesaj

Yuga, çeşitli NFT’lerle birlikte çalışabilecek oyun odaklı bir meta veri deposu olan MetaRPG’yi kurarak bu amacı gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Desteye göre, oyuncuların sıfırdan karakterler oluşturmasına veya sahip oldukları NFT’leri kullanmasına, donatmasına (yine NFT’leri kullanarak) ve kullanmasına olanak tanıyan “oyun içi uygulama mağazası” olarak adlandırılan bir sistem olacak. oyunlarda.

Para, Yuga’nın iddia edilen APECoin para birimi biçiminde sunacağı öngörülen evrenin bir başka önemli yönüdür.

Şirketin sunumuna göre, token Yuga’nın gelecekteki uygulama mağazasında alışveriş yapmak için kullanılacak ve “ticaret ve takas” teşvik edilecek.

Yuga’nın geniş metaverse programı, metaverse parsellerine bağlı NFT’ler şeklinde sanal arazi satarak başlayacak. Bu hikayeler, doğal kaynakları, eski eserleri ve bazı durumlarda sıra dışı karakterleri içerecektir.

Yuga, bu yıl Mart ve Ağustos ayları arasında iki müzayedede 200.000 arsayı toplam 178 milyon dolara (ikincil satış gelirlerine ek olarak) satmayı planlıyor. Şirket, bir sanal gayrimenkul parçasını elinde tutacaktır. Yayına göre, Yuga ile bir yarış oyunu üzerinde de çalışan dijital bir şirket olan Animoca Brands, lansmanda yer alacak.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerinden ilk siz haberdar olun!

APECoin yazımızdan sonra ilginizi çekebilir: Metaverse Giriş: Metaverse Nasıl Girilir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.