BORED-GAMES NFT, eski masa oyunlarının keyfini NFT alanına getiriyor

0

BORED-GAMES, NFT’leri olan kişilere gerçek hediyeler verdiği için öne çıkıyor.
Chris (@CryptoChrisNFT on Twitter) BORED-GAMES projesini ortaya çıkaran bir sanatçı ve tek kişilik bir ordudur. Eylem planı: Amaç, masa oyunlarını ve NFT sanatını hem heyecan verici hem de yeni bir şekilde bir araya getirmektir. BORED-GAMES, İnternet’teki en iyi masa oyunu işi olmak istiyor3.

Bu yüzden BORED-GAMES’in ilk setinden NFT yapan herkes gerçek bir masa oyunu alacak! Chris, BORED-GAMES topluluğuna hemen yardım etmek istiyor. Bu, bunu yapmak istediği yollardan sadece biri.

BORED-GAMES ise, şu anda mevcut olan birçok spekülatif ve taklitçi NFT’den öne çıkan eğlenceli ve benzersiz sanat yapmak istiyor. Aslında Chris, 2020’den beri NFT’leri kendi yöntemiyle yapıyor.

BORED-GAMES hakkında bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri, adil ve ucuz bir NFT lansmanı yapmaya çalışmasıdır. Şimdilik, basılacak fiyat 0.15 ETH olacak. NFTS için 0.1 ETH’ye mal olacak bir ön satış olacak. Ön satışa erişim elde etmek için insanları çemberlerden geçiren NFT girişimlerinin aksine, BORED-GAMES ön satış beyaz listesi açık.

Bu, burada satış öncesi erişim elde etmek için herhangi bir iş yapmanız gerekmediği anlamına gelir! Sonuç olarak, ilk 2.000 cüzdan adresi ilk kez NFT’leri daha ucuza yapabilecek. Bu önemlidir çünkü BORED-GAMES, insanların yalnızca beyaz listede olmak için katılmak için baskı hissetmediği gerçek bir topluluk oluşturmak ister.

Proje başladığında FatBoys ile başlayacak. Akılda tutulması gereken bir diğer şey de BORED-GAMES’in daha fazla NFT koleksiyonu için kapıyı açık bıraktığıdır. İlk NFT koleksiyonu FatBoys olarak adlandırılacak ve PFP oyunları için kullanılabilecek 10.000 avatara sahip olacak. İlk olarak, ilk BORED-GAMES yardımcı programını açmak için FatBoys NFT’lerine ihtiyacınız olacak. Eşsiz bir fiziksel masa oyunu almak istiyorsanız, bir FatBoys NFT çıkar çıkmaz satın almalısınız.

Daha fazla mesaj

“Bir Sonraki NFT Balinası Ol!” Adlı bir masa oyunu var. Monopoly’de olduğu gibi, aynı şekilde çalışır. Oyuncular en fazla NFT’yi almak için savaşacaklar. NFT’lerinize giren insanlara ödeme yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Diğer insanlardan daha fazla ETH kazanmak için NFT’lerinizi mavi çip statüsüne bile getirebilirsiniz. Kendinizin hacklenmesine izin vermeyin!

İlk olarak BORED-GAMES, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olan daha fazla masa oyunu yapmayı planlıyor. Ayrıca herkesin kendi benzersiz avatarı olarak oynamasına izin veren bir VR masa oyunu yapma planları da var. Bu, projenin zamanı geldiğinde meta veri deposuna katılabileceği ve böylece hazır olacağı anlamına gelir.

Sahipler ayrıca düzenli aralıklarla çekilişler ve eşantiyonlar, topluluk toplantıları ve aynı genel yönde olan diğer NFT girişimleriyle işbirliği bekleyebilirler. Elbette BORED-GAMES topluluğundaki insanlar projenin geleceğini şekillendirmeye ve daha iyi hale getirmeye yardımcı olabilecekler.

BORED-GAMES için bir fragman videosuna bir bağlantı var. Ayrıca projeden haberdar olmak için proje web sitesine gidin ve neler olup bittiğini görmek için projeyi Twitter’da takip edin.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerini yakalayın.

İlginizi çekebilir: ApeCoin DAO’nun İlk 24 Saati

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.