Boss Beauty, Barbie ile işbirliği yapıyor

0

Bugün Boss Beauty, bu sefer Barbie ile son dijital ortaklığını duyurdu. Haber, 9-12 Mart’ta yapılması planlanan Boss Beauty Rol Models 1/1 NFT düşüşünün piyasaya sürülmesi için kadınların öncülüğünde bir proje hazırlanırken geldi.

Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için Barbie ve Boss Beauty, benzersiz bir dijital varlık yayınlayacak. Mattel’e ait Barbie, şimdiye kadar ortaya çıkmamış olsa da, dijital varlığın “teknoloji ve inovasyonun ön saflarında yer alan kadınları ve kızları teşvik etmek için” yapıldığını belirtti.

Buna da bakın: 3LAU, NFT Projesini Duyurdu

Ekip, “Hayatım boyunca bu anın hayalini kurdum” diye tweet attı. “Boss Beauty olarak bizler, son DREAM partnerimizle Women’s History Month‘u başlattığımız için çok heyecanlıyız”.

Bu yıl, NFT koleksiyoncuları, Barbie ve Boss Beauty tarafından oluşturulan bir NFT’yi basarak Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayabilirler. Bu nedenle dijital varlık, Boss Beauty’nin kadınların güçlendirilmesine odaklanan Rol Modelleri NFT serisinin bir parçasıdır.

Düşüş 9 Mart’tan OpenSea’ye kadar gerçekleşecek ve 12 Mart’a kadar geçerli olacak. Ayrıca müzayededen elde edilecek tüm kazançlar Barbie Dream Gap Projesi‘ne gidecek.

“Çocukların etraflarında gördüklerinden ilham aldıklarını biliyoruz. Barbie’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı Lisa McKnight, bu nedenle genç kızların kendilerini cesurca engelleri aşan ve Rüya Boşluğu’nu aşan, günümüzün cesur kadınları haline gelen rol modellerinde görmeleri önemlidir” dedi.

NFTYORUM.COM aracılığıyla en güncel NFT proje haberlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir: NFT Sanat Galerisi Londra’da Açılıyor: Quantus Gallery

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.